Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#61 2012-06-04 20:47:18

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Dziękuję i do widzenia. Na pewno nie zostawię trenera w potrzebie. Ani jej ani żadnego innego! Obiecuję profesorowi.
No Zeek. Mówi o nie że to ona! Znaczy że dziewczyna. Nie wiem jak ty ale ja chętnie ją poznam. Chodźmy. Chcę odbyć chociaż jeszcze jedną walkę w tym miejscu przed opuszczenie go. Poza tym wyjdziesz ze mną poza ten las? Zapytałem Zeeka i ruszyłem w las.

Offline

 

#62 2012-06-05 15:34:34

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

- Nie, podążam w innym niestety kierunku co ty... - odpowiedział
Kiedy weszliście do lasu, od razu poczuliście ulgę, gdy Słońce już nie ogrzewało Was tak jak przed chwilą...
Na prawo siedziały dwa Starly, a na lewo po drzewie wspinał się Wurmple.

Offline

 

#63 2012-06-05 15:42:12

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Jeszcze nie wiesz gdzie idę. Ale kiedyś się jeszcze musimy spotkać. Odpowiedziałem Zeekowi a gdy ujrzałem pokemony spytałem:
Co powiesz na pojedynek z tymi Starly?

__________________________
Tak małą uwaga do mojej karty. Riolu jest walczący a nie ognisty

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-06-05 16:00:17)

Offline

 

#64 2012-06-05 19:22:34

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Wiem o tym kowalt, ale walka to też kolor czerwony

A oto chodzi, sorki wiedziałem o tym, tylko mi się pomyliło -_- xD
____________________________________________________________________________________________


- Jak chcesz to możesz go złapać, ja już mam przecież swojego... - odpowiedział Zeek

Offline

 

#65 2012-06-05 20:31:31

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Miałem na myśli pojedynek ciołku! Ale skoro nie chcesz to poradzę sobie sam. Zażartowałem z Zeeka i podszedłem do ptaków.
Siema chłopaki. Jestem kowalt. A jeden z was być może pójdzie ze mną. Jeżeli jesteście gotowi na pojedynek to zaczynajmy! Powiedziałem i wyjąłem z pasa dwie kulki. Wypuściłem stworki. Są to Sludge i Blaze.
Standardowo liczę na was! Sludge nie patyczkujmy się. Jesteś twardy dlatego osłaniasz Blaze'a. Atakujesz tylko wtedy gdy masz pewność że nie trafisz swojego partnera. Nie chcemy zatrucia Blaze'a. Więc najlepiej podleć do nich jako pierwszy i zastosuj swój Poison Gas! Ty Blaze czekając aż Sludge zaaatakuje Growluj przeciwników. Kiedy zauważysz że trujący gaz opadnie zastosuj swój nowy atak. Ember! Postarajcie się najpierw wykończyć jednego a potem drugiego ptaka!
____________________________
Jeszcze tylko proszę o uzupełnienie imion jeśli to nie zbyt duży problem.
Koffing jak zauważyłeś to Sludge. A Riolu to Lucky.

Offline

 

#66 2012-06-06 19:45:37

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Imiona zostały uzupełnione
____________________________________________________________________________________________

Growl zostało użyte, Sludge użył Poison Gas, jednakże Starly naprzeciw atakując Whirlwind co spowodowało, że trujący Gaz ruszył w kierunku Twoich pokemonów i zatruł Blaze... Koffing i Charmander ledwie mogli się utrzymać od na ziemii. Kiedy Blaze spróbował użyć Ember ogień zaraz został zdmuchnięty. Jednakże Starly nie wytrzymają tak długo używać Whirlwind, musisz tylko wytrzymać jeszcze trochę...

Blaze:
HP - 90%
Stan -  Zmęczony, Otruty.

Sludge:
HP - 95%
Stan - Zmeczony.

Starly:
HP - 100%
Stan - Bardzo Zmęczony.

Starly:
HP - 100%
Stan - Bardzo Zmęczony.

Offline

 

#67 2012-06-06 20:36:27

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

No dobra. Taka rada na przyszłość: jeśli coś nie pójdzie po mojej myśli to wycofujemy  i czekamy na inne pomysły. Koffing jako stworek lewitujący pewnie masz problemy dużo większe niż Charmander. Złapcie się razem. Dzięki temu wasza waga będzie większa i ich atak będzie mniej skuteczny. Kiedy przeciwnicy skończą dmuchać zabierzcie się do roboty. Charmander wyskocz na jednego i złap się go! W ten sposób ściągniesz go na ziemię jak to zrobisz to Ember prosto w oponenta. Ty Koffing odciągaj drugiego ptaka tak by nie przeszkadzał. Najlepiej jakiś delikatny Tackle by się zbytnio nie zmęczyć.[/i] Zawołałem lekko zawiedziony do swych pokemonów.
Takie maleństwa a ich wiaterek sporządził wiele szkód. Myślałem by tylko stoczyć z nimi treningową walkę ale teraz widzę w nich potencjał. Pomyślałem zadowolony z okazji dodania ciekawego stworka do kolekcji.

Offline

 

#68 2012-06-08 09:00:34

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Tak, Starly z pozoru nie wyglądały na trudnego przeciwnika jednak nie oceniaj po wyglądzie! Cóż na przytoczenie tego jeśli oglądałeś stare sezony to przypomnij sobie odcinek z Teddiurs'ą Kontynuując... Blaze wraz z Sludge złapali się i trzymali razem, chroniąc się tym przed porwaniem przez Whirlwind. Dzikie Pokemony już były na wyczerpaniu resztek swoich sił i nie wiadomo czy same nie spadną na ziemię z przemęczenia!


Blaze:

HP - 80%
Stan -  Zmęczony, Otruty.

Sludge:

HP - 95%
Stan - Zmeczony.

Starly:
HP - 100%
Stan - Resztki Sił.

Starly:
HP - 100%
Stan - Resztki Sił.

Offline

 

#69 2012-06-08 09:11:49

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Nie odjąłeś Blaze'owi życia z powodu zatrucia. Nie pamiętam Teddiursy. Pamiętam że Chikorita pokonała Charizarda.
_________________________________________
Daliście radę! Gratuluje. Czas na naszą akcję! Sludge leć prosto na nich i zaatakuj Poison Gasem! Jeśli trzymają się razem to oberwą jednym atakiem. Ty Blaze tym razem uważaj! Może ptaki chcą nas oszukać. Jak już oberwą to Sludge odepchnij jednego Tacklem a ty Blaze Ember na tego drugiego! Zawołałem stworki czujnie obserwując oponentów. W międzyczasie skanuje obydwa ptaki Pokedexem.

Offline

 

#70 2012-06-08 09:41:22

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Masz ode mnie wielkiego plusa za uczciwość

____________________________________________________________________________________________

Kiedy Sludge użył Poison Gas spowodowało to, że resztki sił z dzikich pokemonów ulotniły się i zemdlały spadając na ziemię. Możesz teraz złapać jednego z nich, jednak pamiętaj o tym drugim, aby nie zostawić go na pastwę losu, w przeciwnym razie może dojść do najgorszego...

Offline

 

#71 2012-06-08 10:20:36

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Wspaniale Sludge! Spisałaś się. Blaze niestety nie miałeś okazji się pokazać. Może następnym razem. Teraz odpocznijcie! - Pochwaliłem swoje stworki następnie rzucam nestballami w obydwa ptaki.
Jeden dołączy do mojego Teamu. Drugiemu postaram się znaleźć dobrą opiekę. - Pomyślałem.

Offline

 

#72 2012-06-08 10:21:55

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Pokemony pomyślnie zostały złapane, oby tak dalej. Może tego drugiego zostawisz w Centrum Pokemon?

Offline

 

#73 2012-06-08 10:30:28

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Skanuje obydwa ptaki Pokedexem. Następnie kończę tego Tripa.

Co do Starlych. Jednego dołączę do Teamu a drugiego mam zamiar przekazać komuś tutaj na tym forum

Offline

 

#74 2012-06-08 10:37:41

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Pokemony zostały dodane do KG, drugi Starly został przeniesiony do Box'u.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww Szkło w kuchni Warszawa Doradca podatkowy Łódź