Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-05-31 10:49:25

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

kowalt Trip

No mai mali milusińscy. Idziemy. Forest będziesz w razie co elementem zaskoczenia więc na razie posiedzisz w ballu. Blaze trzymaj się blisko mnie. Claw prowadź na po prostu. Liczę na to że twoje kocie zmysłu uchronią nas przed niebezpieczeństwem. Instruuje pokemony i ruszam do lasu gdzie mam w planach złapać parę okazów Pokemonów.

Offline

 

#2 2012-05-31 17:13:50

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Idziecie Mrocznym Lasem, cały czas panuje grobowa cisza, którą tylko wiatr swoim podmuchem zakłóca. Claw idzie stanowczo na czele, poszukując coś co może zwrócić Waszą uwagę, a Charmander tak jak mu powiedziałaś kroczy tuż koło Ciebie. Przed Wami pojawiło się rozwidlenie, składające się z dwóch dróg jedna na lewo, druga na prawo. Którędy ty i Twoje pokemony idziecie. Claw widocznie coś wywęszyła, ponieważ daję Ci znak abyście skręcili w prawo.

Offline

 

#3 2012-05-31 17:26:29

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Gratuluję. Trafiłem w samo sedno.  Wiedziałem że do tego będziesz się nadawać.
______________________________________
Jest zbyt spokojnie i cicho. Byleby to nie była cisza przed burzą. Martwię się w myślach.
Widzisz Blaze, yy to co najwyżej żarcie potrafisz zniuchać. Ale nie martw się i jedzenie może być niedługo potrzebne. Claw ufam ci ale bądź czujna. Pamiętaj liczę na twój instynkt. Mówię stworkom i idę we wskazaną przez kotkę stronę.

Offline

 

#4 2012-05-31 17:32:04

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Okazało się, że jest bardzo kręta dróżka, z której bardzo łatwo zboczyć do lasu gdzie czyha nie wiadomo jak duże niebezpieczeństwo. Claw w pewnej chwili zaczęła szybko biec w nieznanym kierunku, chyba coś znalazła... Parę sekund minęło wystarczyło, żeby już znikła biegnij szybko za nią, abyś nie zgubił ją na amen!

Offline

 

#5 2012-05-31 17:35:44

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Ruszam pędem za pokemonem powracając wpierw Charmandera do kulki.
Nie jest tak szybki jak ona a szkoda by się zgubiła. Tylko co ją podkusiło by tak szybko się zerwać. Mam wrażenie że ktoś potrzebuję pomocy. Myślę w pędzie nawołując jednocześnie kotkę.

Offline

 

#6 2012-05-31 17:45:11

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Znalazłeś swoją zgubę, znajdowała się ona przed drzewem, jednakże było tu widać odchody pokemonów, złuszczone skóry, oraz skorupki po jajach. Widać także było ślady należące widocznie do mieszkających tu pokemonów.
http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/9/97/F010.png - To ślad po jednej z kończyn tego pokemona. Sądząc po warunkach jakie tu panowały, było tu legowisko, które niedawno zostało opuszczone. Jednakże ślady są dość świeże, więc byli mieszkańcy tego miejsca powinni znajdować się nie daleko...

Offline

 

#7 2012-05-31 17:58:52

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Stawiam na Caterprie. Chociaż niezbyt pasuje mi do niego określenie jednej z kończyn.
____________________________
I znowu trafiłem na stadko. Są skorupki więc musieli mieć wylęg. Skóry? Węże zrzucają skórę kiedy rosną. Zobaczymy! Myślę.
Świetna robota Claw ale staraj się nie uciekać z lini mojego wzroku. Zauważyłaś chyba że las jest ciemny i łatwo się zgubić. Gdybym nie schował Blaze'a to kulki już pewnie by gdzieś wędrował w głębi tego lasu. Z pełnym brzuchem jak to on potrafi ale zgubiony! Pouczam kotkę.
Chodźmy za śladami! Ale postarajmy się nie zwrócić na siebie uwagi. Nie chcę wyskoczyć na całe stado. Powiedziałem mojej Meowth i ponownie puściłem ją przodem.

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-05-31 18:07:48)

Offline

 

#8 2012-05-31 18:07:57

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Szliście sobie spokojnie jedną zdróżek za śladami nieznanego pokemona, jednak nagle trop się urwał pod potężnym drzewem. Nastała cisza, którą przerwały jakieś szelesty rozlegające się wokół Ciebie i Claw. Kiedy spojrzeliście w górę na konary drzewa, ujrzeliście, że znajdowały się tam tysiące Kakun, a co gorsza pilnowały ich Beedrile. Pokemony pomyślały, że masz złe zamiary i 3 wrogie Beedrile ruszyły w twoim kierunku...

Offline

 

#9 2012-05-31 18:12:27

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Chowam Meowth do PokeBalla i zarządzam taktyczny odwrót. Uciekam zakosami i często skręcam.
Wolałbym uninąć walki z nimi. Najpierw zajmiemy się uniknięciem walki i ratowaniem odbytniczej części swojego ciała. Potem szukaniem drogi z lasu! Myślę podczas zwiewania starając się nie wpaść na żadnego dzikiego pokemona.

Offline

 

#10 2012-05-31 18:20:08

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Beedrile pędziły za Tobą do obszaru, który był wystarczająco odległy od ich nowego legowiska. Jednakże ty myśląc, że wrogie pokemony nadal Cię gonią biegłeś tak szybko, że nie zauważyłeś ogona wystającego z jednego z krzaków po czym potknąłeś się i jak wstałeś przed Tobą pojawił się rozłoszczony Ekans ruszający wrogo w Twoim kierunku.

P.S. Czytając Twojego tripa zauważyłem, że walczyłeś np 2vs1, proszę więc aby jeśli będziesz walczyć teraz czy kiedy indziej była równa czyli np: 1vs1, ponieważ nie ma sensu 5vs1 w późniejszej fazie gry bo w takim tempie wszystkie pokemony zbierze kazdy w kilka miesięcy

Offline

 

#11 2012-05-31 19:01:16

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Pozwól że najpierw odpowiem na PS. W moim przekonaniu żeby złapać pokemona i żeby był on posłuszny najpierw trzeba mu okazać szacunek czyli stoczyć honorową walkę znaczy jeden na jednego. Tak chciałem zrobić z Bulbazaurem ale na prośbę samego stworka(czyli pod kierunkiem Goldpokefana) potoczyło się to inaczej. A co do walki z  Minccino. Nie byłem zainteresowany złapaniem go a chciałem sprawdzić siłę stworków. Dlatego chciałem walczyć dwóch na jednego. Pamiętaj że chcemy uczynić ten świat jak najbardziej realistyczny. A w realistycznym świecie trzeba oszczędzać sobie walk by nie tracić czasu ba bieganie do PC. Ale dobrze. Na twoją prośbę będę walczył jeden na jednego.
Zmieniając temat. Pozwól że to skąd wiedziałem że to Caterpire zostawię dla siebie. Powiem tylko że też korzystałem kiedyś z Bulbagarden
Jeszcze jedno. Skoro czytałeś tripa to wiesz że kursywą mowię a pogrubieniem myśli. Jak masz inne życzenie to wal. Dostosuje się.
______________________________________________________________
Z deszczu pod rynnę. Przynajmniej to nie stado.
Claw wybieram cię! Mówię i wypuszczam kotkę.
Jest wężem więc pełza*. Znaczy to tyle że jesteś na pewno szybsza. Ważne jest byś nie dała się trafić ponieważ jego ataki mogą zatruć cię zatruć a tego byśmy nie chcieli! Muszisz być cały czas w ruchu. Skacz unikając ataków i pilnie go obserwuj. Kiedy będziesz pewna że cię nie skontruuje dopiero wtedy atakuj! Najlepszym wyjściem będzie Fury Swipes. Najbardziej odczuje atak na twarzy ale to zbyt ryzykowne. Postaraj się wyprowadzić atak w jego bok!


__________________
*Kapitan Oblivious się kłania.

Offline

 

#12 2012-05-31 19:12:46

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

- Claw posłuchała Cię uważnie i zgodnie z Twoim rozkazem czekała z cierpliwością, aż przeciwnik zaatakuje. Jednak ku jej zaskoczeniu Ekans zakopał się w ziemię i w każdej chwili mógł wyskoczyć znienacka na co nie bardzo sprawdzała się Twoja taktyka...

Claw:

HP - 100%
Stan: Pełna Energii.

Wrogi Ekans:

HP - 100%
Stan: Troszkę zmęczony, porusza się tunelem w ziemi.

Offline

 

#13 2012-05-31 19:23:55

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Uuu. Dig? Nie spodziewałem się. Zaczynam się tobą interesować. Claw wdrap się na drzewo i czekaj aż wyjdzie. Nie wie gdzie będziesz więc będziesz mogła go spokojnie zaatakować z zaskoczenia. Bite w ogon jak wylezie spod ziemii.

Sam nasłuchuję i staram się wyczuć drżenie ziemii by samemu w razie co odskoczyć.
A wiadomo co mu do łba przylazło. Jeszcze będzie chciał mnie zaatakować.
Po tym jak Ekans postanowi się wykopać skanuje go Dexem.

Offline

 

#14 2012-05-31 20:50:09

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Ekans

http://www.pokestadium.com/pokemon/sprites/handheld/black-white/animated/23.gif

Ataki: Dig, Poison Sting
Typ:http://www.serebii.net/pokedex-rs/type/poison.gif



Nagle Ekans wynurzył się spod ziemi i wyskoczył w kierunku Claw, jednakże uderzył z całej siły w jedną z gałęzi i opadł oszołomiony na ziemię. Twój pokemon widząc całą zaistniałą sytuacje, szybkim ruchem zeskoczył z drzewa i zaatakował Bite w ogon przeciwnika.


Claw:
HP - 100%
Stan - Trochę Zmęczona

Wrogi Ekans:
HP - 75%
Stan - Zmęczony, Oszołomiony.

Offline

 

#15 2012-05-31 21:59:13

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Świetnie maleńka! Wykorzystaj sytuację i atakj w głowę przeciwnka, zrób to za pomocą Fury Swipes. Następnie wracaj na drzewo. Tam nie powinien Cię sięgnąć! Podpiłuj lekko gałąź na której się znajdujesz. Pewnie będzie chciał Cię nastraszyć. Jak podejdzie pod gałąź na której jesteś to staraj się ją uciąć przy pomocy mocniejszego Scracha i zeskocz z niej na na ziemię. Gałąź powinna uderzyć Ekansa.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków materace janpol Ostrovit A-AKG 200g