Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#16 2012-05-31 22:13:40

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Nieoczekiwanie Ekans otrząsnął się z oszołomienie i zaatakował Twoją Claw Poison String. Nie dość, że biedaczka oberwała od przeciwnika to jeszcze została niefortunnie zatruta... Ekans, który nie chciał ponownie oberwać gałęzią zagrodził dojście do drzewa swojej przeciwniczce. Z każdą chwilą Claw opuszczały siły... Trzeba było szybko coś zrobić, zanim biedaczka omdleje!

Claw:
HP - 80%
Stan - Otruta, Zmęczona.

Wrogi Ekans:
HP - 75%
Stan - Zmęczony.

Offline

 

#17 2012-05-31 22:19:56

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Nieźle mała. Ale pech to pech. Dla ciebie to koniec walki! Mówię i odwołuje kotkę.
Trującego pokemona nie można zatruć. Więc Forest może być dobrym pomysłem w końcu ma podtyp Trujący. Ale nie posiada żadnych ataków poza roślinnymi. A te są na przeciwnika nieskuteczne. Pozostaje Blaze. Ale tu znowu mamy problem trucizny. Że też jestem sknera i żałuje na Antidotum! Poza tym Blaze nie wlezie na drzewo zbyt sprawnie. Myślę sobie.
Gratuluje. Wygrałeś. Ale proszę zostaw mnie w spokoju. Przepraszam że zakłóciłem twój spokój. Zwracam się do Ekansa czekając na jego ruch. W razie co szykuje sobie kulkę z Blazem.

Offline

 

#18 2012-05-31 23:12:46

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt Trip

Ekans zmierzył cię spojrzeniem po czym tylko na ciebie syknął i odpełznął w głąb lasu pozostawiając cię w spokoju.

Offline

 

#19 2012-05-31 23:58:53

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Całe szczęście. Nie ma sensu kontynuować podróży bez Claw.
Zmierzam do PokeCentrum by wyleczyć kotkę. Wiem że jeszcze tu wrócę.

Po wyleczeniu poków wracam do lasu szukając kolejnego wyzwania.

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-06-01 12:07:02)

Offline

 

#20 2012-06-01 12:20:07

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt Trip

Idąc przez las pojawiło się Twoje nowe wyzwanie to jest Koffing który właśnie wyleciał z za drzewa i w ciebie uderzył. Ty upadłeś na plecy, a Koffing patrzy na ciebie i czeka co zrobisz.

Offline

 

#21 2012-06-01 12:28:10

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Czy to wyzwanie? Przyjmuję! Zwracam się oponenta i namierzam go Pokedexem.
Blaze daj czadu! Zawołałem uwalniając pokemona z kulki.
Pamiętaj by unikać jego ataków. Jak strzeliłby jakąś trującą chmurą to pod żadnym pozorem nie wdychaj tego powietrze. Ataki fizyczne staraj się kontrować Scratchem. Na początek Podbiegnij do niego, W trakcie biegu Growluj. Kiedy będziesz już blisko to wyskocz na niego i Scratch! Postaraj się go lekko obniżyć i skierować w stronę drzewa. W ten sposób nie będzie miał zbytno możliwości uników! Poleciłem stworkowi.

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-06-01 12:29:34)

Offline

 

#22 2012-06-01 14:49:55

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Blaze ruszył ku swojemu nowemu przeciwnikowi, a podczas biegu posłusznie użył Growl co obniżyło atak Koffinga. Jednak to nie zniechęciło dzikiego pokemona do nieatakowania i ruszył on także na Twojego Pokemona. Oba stworzenia zderzyły się ze sobą, jednakże Koffing okazał się twardszy i udało mu się odrzucić Blaz'a do tyłu. Wykorzystując zaistniała okazję użył Poison Gas co spowodowało zatrucie Charmandera....


Blaze:

HP - 80%
Stan - Zatrucie, Lekko wyczerpany, Troszkę Poobijany.

Wrogi Koffing:
HP - 90%
Stan - Trochę Zmęczony, Poobijany.

Offline

 

#23 2012-06-01 14:54:37

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Co to za świat gdzie każdy atak powoduje zatrucie pokemona? Blaze powalcz jeszcze troszkę. Zaraz cię wycofam! Mówię jaszczurce i skanuje przeciwnika Pokedexem.
Weź z ziemi trochę piasku i sypnij w niego żeby go na chwilę oślepić! Następnie użyj Scratcha i zacznij go obijać skacząc dookoła przeciwnika. Uderzaj czym tylko przyjdzie Ci do głowy z ogonem na czele! Zawołałem.

Offline

 

#24 2012-06-01 16:04:09

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Koffing

http://www.pokestadium.com/pokemon/sprites/handheld/black-white/animated/109.gif

Ataki: Poison Gas, Tackle.
Typ: http://www.serebii.net/pokedex-rs/type/poison.gif




Blaze posłusznie sypnął piaskiem w oczy, jednakże Koffing zaczął się szybko obracać w kółko i odbijam cały piasek, który odbijał się i leciał w Twojego Pokemona. Co pogorszyło sprawę i Charmander sam sobie zaszkodził pogarszając swoją celność. Twój Pokemon zaczął skakać wokół dzikiego Pokemona i atakować Scratch, jednak nie wiele się to nadało na twarde ciało Koffinga. Twój przeciwnik ruszył na Ciebie z odwetem, jednakże Blaze, który był zwinniejszy od swojego przeciwnika uniknął techniki Tackle i Koffing utknął wbity w ziemię!


Blaze:
HP - 70%
Stan - Zatrucie, Wyczerpany, Poobijany.

Wrogi Koffing:
HP - 65%
Stan -  Zmęczony, Poobijany, Utknięty w Ziemi.

Offline

 

#25 2012-06-01 16:21:02

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Blaze świetnie się spisałeś. Pomóż mu wyjść z tej ziemii. Nakazałem Blaze'owi.
Odpocznij! Wracaj! Zawołałem i schowałem pokemona do kulki.
Traktuję Cię jak wojownika. Nie zaatakowałbym Cię w poprzednim stanie. Jeśli wciąż masz ochotę na walkę ze mną zmierz się z nim! Powiedziałem i wysłałem do walki mojego Bulbazaura.
Forest trzymaj go na dystans. Po prostu obijaj go cały czas swoimi pnączami. Gdy będzie chciał się do ciebie zbliżyć to naprzyj na niego cielskiem. Jesteś cięższy od Blaze'a więc tobie powinno się to udać!

Offline

 

#26 2012-06-01 16:27:36

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Koffing, który zobaczył Twoją walkę i, że masz honor pokłonił się przed Tobą i zaoferował przyłączenie się do Twojej drużyny!

Offline

 

#27 2012-06-01 16:37:36

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Wiesz najpierw chciałem Cię puścić wolno. Ale dobrze. Zabiorę cię ze sobą. Jesteś twardy więc na pewno mi się przydasz. Do tego lewitujesz więc nie straszne Ci będą ziemne ataki. Stoi! Mówię i rzucam lekko pokebalem w stronę Koffinga.

Offline

 

#28 2012-06-01 17:27:55

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Gratulujemy od teraz ten Koffing jest Twój!



- Ej Chłoptasiu widzę, że umiesz tylko łapać jakieś zabawki! - usłyszałeś jakiś krzyk, po którym nastąpił szyderczy śmiech
- Chcesz zobaczyć prawdziwe pokemony?! - zawołał ponownie ten sam głos
Odwróciłeś się i ujrzałeś chłopaka w wieku około 16 lat, który z całą pewnością był pewny siebie...

Offline

 

#29 2012-06-01 17:32:48

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Ej Chłoptasiu widzę że umiesz zaczepiać tych którzy są świeżo po walce! A może poczekaj aż wyleczę swoje Pokemony a dopiero potem zawalczymy Odpowiadam z równie szyderczym uśmiechem.
Poza tym uważam że moje Pokemony są równie prawdziwe co twoje. Rzucam chłopakowi.
W pomiędzy czasie sprawdzam płeć Koffinga oraz nadaje mu imię Sludge.

Offline

 

#30 2012-06-01 21:07:38

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

- To na co czekasz, idź wyleczyć Pokemony i chodź walczyć dziecinko... - powiedział drwiąc z Ciebie

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfotobudka na wesele Poznań filtr biologiczny skandia produkty