Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#31 2012-06-01 21:30:09

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Leczenie zakończone.
____________
Przed tym jak wróciłem do chłopaka wypuściłem swoje stworki.
Słuchajcie! To nasza pierwsza walka z trenerem. Dajcie z siebie wszystko ale pamiętajcie. Nie wygrana jest najważniejsza! Jeśli któryś będzie miał dość walki niech da mi wyraźny znak. Wtedy go wymienię! Pouczyłem stworki i wróciłem je do ich kulek. Następnie powędrowałem do obcego.
No już wróciłem. Nie wiem czemu ze mnie kpisz. Czyżbyś chodził po lasach i szukał słabszych trenerów by móc potem mamusi mógł się pochwalić ilu to dziś pokonałeś? Tak naprawdę nie jestem pewien czy jestem godnym by być pokonanym przez ciebie.  Rzuciłem ironicznie w stronę chłopaka.
Jestem kowalt. Jak masz zamiar odbyć pojedynek z moimi Pokemonami to się przedstaw. Powiedziałem już zupełnie poważnie.

Offline

 

#32 2012-06-01 21:36:41

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

- Jestem Zeek, stoczymy walkę 1vs1, zero wymieniania pokemonów, zero poitionów, nic kompletnie kapujesz? - zapytał
- A więc zaczynajmy, pierwszy ruch należy do Ciebie! -

Offline

 

#33 2012-06-01 21:43:09

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Ja wiem? Gdybym to ja rzucił wyzwanie pierwszy wybrałbym pokemona. Ale to ty wyzwałeś mnie na walkę. Do tego walczymy na twoich zasadach. Więc to ty powinieneś pierwszy wystawić pokemona. Do tego jesteś bardzo pewny siebie więc nie powinno być z tym problemu co nie? Rzuciłem przeciwnikowi ponownie z uśmiechem.

Offline

 

#34 2012-06-01 22:04:43

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

- Zadrżyj ziemię Machoke! - krzyknął i wybrał swojego pokemona

Offline

 

#35 2012-06-01 22:14:09

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Rzeczywiście masz powody by szpanować. Gratuluję! Wygrałeś. Nie ma potrzeby bym niepotrzebnie ranił swoje pokemony. Są jeszcze młode i nie chce im sprawiać zbytniego bólu oraz upokorzenia. Wolę byś upokorzył mnie niż ich! Mówię Zeekowi.
Jeśli mogę spytać. Co taki doświadczony trener tu robi, i czemu staruje do słabszych? Sprawia ci to przyjemność? Widziałeś pewnie moją walkę więc wiedziałeś że nie mam cienia szansy. Rzucam z lekką złością.

Offline

 

#36 2012-06-02 12:48:23

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Jednakże kiedy skończyłeś mówić, tak naprawdę z pokeball'a który wyrzucił Zeek nie wydostał się Machoke lecz Totodile!
- Tylko go tak nazwałem głupku, to już nie można nazwać swojego własnego pokemona jak się chcę?! - zapytał

Offline

 

#37 2012-06-02 15:09:07

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Jaja sobie robisz ze mnie kurna mać? Pytam wkurzony.
Walczmy. Nie wykorzystam przewagi typowej. Sludge! Mówię i wypuszczam Koffinga z kulki.
Ukłoń się ładnie przed walką. Okiej! Zacznij tak że lewituj dookoła niego i unikaj jego ataków. Kiedy zobaczysz że będzie chciał Cię podrapać to daj się zaatakować Masz twardą skórę więc nie powinno być większego problemy. W momencie drapania użyj Poison Gas i Tackle by go odepchnąć!

Offline

 

#38 2012-06-02 16:14:54

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

- Myślisz, że jestem na tyle głupi aby Cię atakować z bliska? - zawołał śmiejąc się
- Atakuj Water Gun! - rozkazał



Koffing krążył cały czas wokół Totodil'a, który zaatakował Water Gun i zaczął także kręcić się lecz wokół samego siebie, aby trafić przeciwnika. Jednak nie dość, że sprawniej wychodziło to Twojemu pokemonowi, to jeszcze Pokemonowi Zeek'a zakręciło się w głowie i został oszołomiony.

Koffing:
HP - 100%
Stan - Troszkę Zmęczony.

Totodile:
HP - 100%
Stan - Troszkę Zmęczony, Oszołomiony.

Offline

 

#39 2012-06-02 16:20:34

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Taka drobna sugestia: Może by tak dodać w mojej karcie Ember Charmanderowi?
______________________
Myślę że jesteś niezły skoro wykorzystujesz mocne strony swojego stworka. Sludge z tego co pamiętam przeciwnik nazwał cię laleczką. Pokaż mu kto zasługuje na to miano! Wykorzystaj sytuacje i użyj Poison Gas. Używaj go dopóki Totodile nie dojdzie do siebie. Jak to się stanie to odleć od niego i zachowaj dystans. Cały czas go okrążaj ale teraz rób wolniejsze obroty.

Offline

 

#40 2012-06-02 19:54:10

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Koffing użył Poison Gass i pomyślnie zatruł Totodile!
- Myślisz, że nie jestem odpowiednio przygotowany do takich typu wypadków? - zapytał Zeek i użył Antidote
Na Totodile został użyty Antidote, Zatrucie zostało zniwelowane!
- Totodile Scary Face, następnie gdy ten laluś się przestraszy atak Water Gun! - rozkazał
Wrogi Pokemon posłusznie użył Scary Face co przeraziło Twojego Pokemona i zastał on ze strachu w jednym miejscu. Ułatwiło to bardzo Totodil'owi sprawę i trafił Water Gun w Koffinga.

Koffing:
HP - 80%
Stan - Trochę Zmęczony, Poobijany, Przerażony.

Totodile:
HP - 95%
Stan - Trochę Zmęczony.

Offline

 

#41 2012-06-02 21:35:43

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Zero potionów? Nic kompletnie nic? Tak mówiłeś! Antidote to przedmiot leczący! To co walkowerek?
Pytam przeciwnika z uśmiechem odwołując przy tym Koffinga do kulki.
To właśnie dlatego użyłem Koffinga. Przy pomyślnym zatruciu miałbym spore szanse Tłumacze Zeekwi.

Offline

 

#42 2012-06-02 21:43:35

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

- Po co ja wymyślałem te cholerne zasady! - krzyknął
- Masz teraz szczęście laluniu, następnym razem dostaniesz tak, że Cię Twoja własna mamusia nie pozna! - dodał i poszedł sobie

Offline

 

#43 2012-06-02 21:45:57

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Narka Zeek! Będe czekał na następny pojedynek! Koffing świetnie się spisałeś! Powiedziałem pokowi. Następnie wypuściłem Claw.
No mała. Szkoda tak szybko opuszczać to miejsce. Do tego mam dobry humor. Chodźmy coś znaleźć! Powiedziałem i wesoło ruszyłem w las.

Offline

 

#44 2012-06-02 22:07:50

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: kowalt Trip

Kiedy wszedłeś do lasu zobaczyłeś jakiś dym unoszący się ze środka lasu! Trzeba szybko zobaczyć co się tam stało!

Offline

 

#45 2012-06-02 22:14:51

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt Trip

Claw! Leć do Zeeka! Jego Totodaile może się przydać! Sprowadź go do miejsca gdzie unosi się dym! Liczę na Ciebie Zawołałem do kotki.
Następnie ruszyłem ile sił w nogach w stronę dymu.
Nie mam nic wodnego. Nie dobrze. Może i pożaru nie ugaszę ale postaram się pomóc jak największej ilości pokemonów! Byle Claw sobie poradziła. Pomyślałem po drodze.
________________________
Mam do Ciebie interes a raczej propozycję. Chcesz Bulbazaura na PokeLife? Dla Ciebie wystawię w najniższej możliwej cenie. 4 lvl. Najniższa to 6000$

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-06-03 11:34:46)

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww Szkło w kuchni Warszawa Doradca podatkowy Łódź