Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#31 2012-06-02 13:25:05

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Ło, robi się gorąco. -Dziękuję Nidoran. - powiedział do pokemona, kiedy zatruł przeciwnika. -Użyj Peck, ale tym razem w Machop'a, żeby puścił Chimchara. A ty, już teraz zacznij się wiercić i próbuj się wydostać. Gdyby Mankey znowu chciałby Cię zaatakować, postaraj się użyć Scratch. - wydałem polecenia. Miałem wielką nadzieję, że Chimchar będzie uwolniony. Na razie przez tą akcję jest kiepsko. Oby ta sytuacja się zmieniła. Jeśli nie, to są małe szanse na wygraną.

Offline

 

#32 2012-06-02 13:36:31

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Machop wziął Chimchara i rzucił nim o Nidorana, który biegł na ratunek swojemu parterowi... Oba pokemony zderzyły się ze sobą, a na nieszczęście Nidoran zatruł nie chcą co Chimchara!
- Dość tego! - usłyszałeś jakiś głos, a po chwili z cienia wyłoniła się postać w kapturze, który zakrywał jej twarz.
- Spadaj stąd! - zawołał jeden z mięśniaków
- Dobrze, ale najpierw trzeba tu zrobić porządek! -
- Oshawott, Staryu naprzód! -
- Oboje uderzcie wodną bronią! -


Jeden strumień wody odrzucił Machop'a, drugi Mankey'a!


Chimchar:
HP - 30%
Stan - Zatruty, Poobijany, Bardzo Zmęczony.

Nidoran:
HP - 60%
Stan - Poobijany, Bardzo Zmęczony.

Machoke:
HP - 50%
Obrona - 60%
Stan - Poobijany, Bardzo Zmęczony.

Mankey:
HP - 30%
Obrona - 60%
Stan - Zatruty, Poobijany, Bardzo Zmęczony.

Oshawott:
HP - 100%
Stan - Troszkę Zmęczony.

Staryu:
HP - 100%
Stan - Troszkę Zmęczony.

Offline

 

#33 2012-06-02 13:47:01

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Przyglądałem się całej sytuacji. Już byłem pewny, że przegram. Jednak pojawił się... ktoś. -Dzięki za pomoc. Kim jesteś? - zapytałem po czym szybko użyłem Antidote na Chimcharze. Ha, wiedziałem, ze się przyda. -Nidoran, Peck w Machoke'a, a ty Chimchar Scratch w Mankey'a. - gdyby nie ten zakapturzony chłopak, poległbym z kretesem. A wtedy nie wiadomo, jak potoczyłyby się dalsze losy.

Offline

 

#34 2012-06-02 13:51:27

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Mięśniaki zaczęły uciekać razem ze swoimi pokemonami pełni strachu, a dziewczyna która uratowałeś rzuciła Ci się na szyję dziękując z całego serca. Kiedy chciałeś się zapytać tajemniczej postaci jak się nazywa, już ani jej ani jej pokemonów nie było...

Offline

 

#35 2012-06-02 14:08:07

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Nie ma za co. Tak na prawdę powinnaś podziękować... mu? - zdziwiłem się, że go nie ma. -Kim on był i dlaczego mi pomógł? Ech, może go później go spotkam. - wyrwałem się z uścisku dziewczyny. -Następnym razem uważaj, dobrze? - powiedziałem do dziewczyny po czym schowałem pokemony do balli, poszedł do PC wyleczyć je, po czym wróciłem na ten teren. Chętnie bym poszedł do lasu, ale jednak zostanę tu. Czemu? Może spotkam tamtego kolesia.

Offline

 

#36 2012-06-02 14:15:46

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

- Szukasz kogoś? - spytała siostra Joe, która zauważyła jak się rozglądasz

Offline

 

#37 2012-06-02 14:22:31

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Tak. Trudno go opisać. Hm... Jest "zakapturzony". Ma Oshawotta, Staryu. To chyba wszystko, co potrafię o nim powiedzieć. Widziała go Pani? - zapytałem z nutką nadziei.

Offline

 

#38 2012-06-02 14:30:23

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

- Wczoraj była tu jakaś dziewczyna ze Swoim Oshawott i Staryu pochodząca z regionu Unova, ale opuściła CP dziś rano... -

Offline

 

#39 2012-06-02 14:40:08

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Dziew-czyna? - powtórzyłem z niedowierzaniem. -To była dziewczyna? A może to ktoś inny? Ech, nie widziałem twarzy... -Dziękuję za informacje. - powiedziałem i ruszyłem dalej. Są małe szanse na znalezienie jej...

Offline

 

#40 2012-06-02 20:37:16

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

- Poczekaj! - zawołała siostra Joe
- Mówiła coś, że zmierza do jej siostrzenicy na polanę Pikachu, gdzie ma swoją Mleczarnie. - powiedziała

Offline

 

#41 2012-06-02 20:43:08

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Tak? - zatrzymałem się i wysłuchałem, co jeszcze miała do powiedzenia. -Polana Pikachu? Nigdy tam nie byłem... Zna Pani drogę? - zapytałem. Teraz szanse na znalezienie jej są bardzo ogromne! Jeśli tylko Siostra Joy wie, gdzie to jest...

Offline

 

#42 2012-06-02 20:46:12

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

- To niedaleko stąd, jednak droga jest niebezpieczna, znajdują się tam silne pokemony, musisz uważać! -
- Kiedy wyjdziesz z Centrum Pokemon, idź do końca drogi 202, a następnie skręć na prawo w drogę 205, w połowie niej ujrzysz na lewo Mleczarnie siostrzeńca dziewczyny, którą poszukujesz. - oznajmiła

Offline

 

#43 2012-06-02 20:57:50

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Jeszcze raz dziękuję. - uśmiechnąłem się. -Najpierw 202, a potem w prawo. Połowa drogi 205 i mleczarnia po lewej. - powtórzyłem sobie i ruszyłem w drogę. W ręku miałem ball'a z Nidoran'em. Czemu z nim? Tutejsze pokemony są silne, więc Chimchar nie da sobie rady. Nidoran za to ma szanse na zatrucie przeciwnika. Potem wystarczy grać na zwłokę.

Offline

 

#44 2012-06-02 21:02:37

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Kiedy szedłeś do Mleczarni, niebo było zachmurzone, a w oddali było słychać jak grzmią pioruny... Nagle usłyszałeś jakiś szelest, który zaistniał przed Tobą...

Offline

 

#45 2012-06-02 21:07:58

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Trzeba się pośpieszyć - pomyślałem, kiedy usłyszałem grzmoty. Szelest. Ten dźwięk został po chwili wychwycony przeze mnie. Wypuściłem Nidoran'a z balla. -Uważaj, gdzieś tu może być dziki pokemon. W razie czego użyj Peck. - powiedziałem idąc dalej. Rozglądałem się cały czas. Może wypatrzę tego, kto "wywołał" szelest?

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków materace janpol Ostrovit A-AKG 200g