Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#16 2012-06-01 17:19:40

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Mgła opadła, i ujrzałeś, że dwa pokemony leżały zemdlałe na ziemi.... Musisz szybko coś zrobić, zanim dojdzie do najgorszego!!!

Offline

 

#17 2012-06-01 17:25:07

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Powróciłem mojego Chimchara do balla, po czym na szybko zeskanowałem Nidorana, a następnie rzuciłem pokeballem w niego. Tam będzie bezpieczniejszy niż tu, zdany na pastwę losu, nieprawdaż?

Offline

 

#18 2012-06-01 17:35:07

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Pokeball to dobre schronienie, ale tym pokemonom potrzebna jest opieka medyczna!

Offline

 

#19 2012-06-01 17:41:32

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Czekałem na rezultat, czy pokemon się złapał. Opieka medyczna będzie. Łatwiej jest zabrać ze sobą pokeball, niż iść z pokemonem w rękach. Łatwiej, przyjemniej i korzystniej.

Offline

 

#20 2012-06-01 18:09:04

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Pokemon szczęśliwie został złapany!
Oto jego skan!



Nidoran

http://www.pokestadium.com/pokemon/sprites/handheld/black-white/animated/32.gif

Ataki:Peck, Leer.
Typ: http://www.serebii.net/pokedex-rs/type/poison.gif
Płeć: http://img18.imageshack.us/img18/5776/malern8.gif

Offline

 

#21 2012-06-01 18:36:52

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Pobiegłem do PC, a następnie do PM, po czym wróciłem, dalej podróżując po tym terenie.
__________________________________________________________________________
Tak w ogóle, ten Nidoran nie może być samicą. Tego rodzaju są tylko samce. TU Jest samica.

Ostatnio edytowany przez Domilos (2012-06-01 20:35:01)

Offline

 

#22 2012-06-01 20:48:48

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Do Twoich uszów dotarły jakieś krzyki, należące z pewnością do dziewczyny.
- Pomocy!!! Puszczajcie mnie!!! - zza rogu PM takie dobiegały wrzaski

____________________________________________________________________________________________

Wiem sorki

Offline

 

#23 2012-06-01 20:58:44

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Spox, przecież nic się nie stało
_____________________________
Kiedy tylko usłyszałem krzyki, od razu pobiegłem do źródła dźwięku. W razie czego miałem w ręku pokeball'a z Chimcharem. Kiedy tylko tam dotarłem, rozejrzałem się dokładnie, by wiedzieć, co, a raczej kto sprawia jej problemy.

Offline

 

#24 2012-06-01 21:18:56

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Ujrzałeś dwóch mięśniaków, którzy trzymali Twoją rówieśniczkę i chcieli jej zabrać torebkę. Musisz szybko interweniować zanim stanie jej się jakaś krzywda...

Offline

 

#25 2012-06-01 21:23:05

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Wypuściłem swoje pokemony. -Chimchar, Scratch, a ty Nidoran - Peck. - Wydałem im polecenie, pokazując jako cel facetów. Martwiłem się tylko o jedno - co jeśli będą mieli więcej niż po jednym pokemonie na osobie? Będzie ciężko...

Offline

 

#26 2012-06-01 21:48:32

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

- Mankey! - krzyknął pierwszy
- Machop! - krzyknął drugi
- Do ataku! - krzyknęli razem
- Machop Leer i Low Kick! - rozkazał pierwszy
- Mankey Leer i Low Kick! - rozkazał drugi


Obrona Chimchar'a i Nidoran'a ulega spadkowi! Chimchar ruszył na Mankey'a, jednakże przeciwny pokemon był zwinniejszy i poturbował go z Low Kicka. Podobnie było z Nidoranem, który ruszył na Machopa będącego twardym pokemonem, któremu praktycznie nic nie wyrządziło atak Peck, a przeciwnie było z Nidoranem, który oberwał także jak jego partner z Low Kicka...


Chimchar:

HP - 80%
Stan - Troszkę Zmęczony, Poobijany.

Nidoran:
HP - 80%
Stan - Troszkę Zmęczony, Poobijany.

Machop:
HP - 90%
Stan - Troszkę Zmęczony.

Mankey:
HP - 100%
Stan - Troszkę Zmęczony.

Offline

 

#27 2012-06-01 22:00:30

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Będzie ciężko. - przeszło mi przez myśl. Typ jest na moją niekorzyść, lecz nie poddam się. Zawsze są jakieś szanse. Trzeba coś wymyślić... Na początek najlepiej będzie, jeśli zmniejszę obronę przeciwnika. Dzięki temu, mimo złemu typowi, moje pokemony będą atakować dużo lepiej. - pomyślałem. -Chimchar, Nidoran, zachowajcie dystans. Trzymajcie się z dala od przeciwników. Kiedy będziecie w bezpiecznej odległości, używajcie Leer. Gdyby któryś z nich atakował, starajcie się uniknąć. Dzięki dystansowi, będziecie mieli to ułatwienie. - powiedziałem. Chimchar'owi pokazałem jako cel Mankey'a, a Nidoran'owi - Machop'a.

Offline

 

#28 2012-06-02 12:32:12

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Obrona Machop'a i Mankey'a ulega spadkowi! Twoje pokemony próbują trzymać w dalekim dystansie od wrogich pokemonów. Machop wraz z Mankeyem szarżują w stronę Twoich pokemonów, jednakże przez to, że są mniej zwinne niż Chimchar wraz z Nidoranem jest zwinniejszy unikają ataków.



Chimchar:
HP - 80%
Stan - Troszkę Zmęczony, Poobijany.

Nidoran:
HP - 80%
Stan - Troszkę Zmęczony, Poobijany.

Machop:
HP - 90%
Obrona - 80%
Stan - Troszkę Zmęczony.

Mankey:
HP - %100%
Obrona - 80%
Stan - Troszkę Zmęczony.

Offline

 

#29 2012-06-02 13:05:35

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Dobry początek, ale na wszelki wypadek jeszcze trochę obniżenia obrony nie zaszkodzi... - pomyślałem. Przezorny zawsze ubezpieczony, jak to mówią. -Brawo! Cały czas trzymajcie ich na dystans. Nadal używajcie Leer, by jeszcze bardziej zniżyć im obronę. Kiedy będziecie pewni, że tyle wystarczy, atakujcie. - wydałem polecenie. Ufałem pokemonom, więc po części dałem im wolną rękę.

Offline

 

#30 2012-06-02 13:18:06

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

- Machop schwytaj tego cholernego szympansa i trzymaj go! - zawołał pierwszy mięśniak
- A ty Mankey Low Kick wtedy w Chimchara! -

Pokemony ponownie obniżyły obronę, ale to nie atak więc niestety Chimchar teraz był trzymany przez Machopa, który bardzo mocno go trzymał. Mankey zaatakował następnie Chimchara Low Kick, zadając cios krytyczny! Nidoran ruszył na pomoc i zaatakował od tyłu Mankeya i wbił swój róg w jego ciało, co dało skutek zatrucia!

Chimchar:

HP - 50%
Stan - Zmęczony, Poobijany, Obezwładniony.

Nidoran:
HP - 80%
Stan - Zmęczony, Poobijany.

Machope:

HP - 90%
Obrona - 75%
Stan - Zmęczony, Kilka Zadrapań

Mankey:

HP - 60%
Obrona - 60%
Stan - Zatruty, Zmęczony, Poobijany.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww Szkło w kuchni Warszawa Doradca podatkowy Łódź