Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-05-31 19:47:00

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Domilos' trip

Wraz z moim nowym pokemonem - Chimcharem, postanowiłem wyruszyć w poszukiwaniu pokemonów. Wypuściłem go z balla, uśmiechnąłem się i ruszyłem. Co, a raczej kogo spotkam? Czy wydarzy się coś ciekawego? To, wie tylko los.

Offline

 

#2 2012-05-31 20:30:43

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Nad Wami właśnie przeleciało duże stado Starly, po prawej stronie na łące pasą się Miltanki, a z kolei po lewej stronie dwa Rattaty bawią się ze sobą. Przed Wami snuje się długa droga rozwidlająca się w kierunku wschodnim, zachodnim i południowym - świat stoi dla Ciebie i Twojego Chimchara otworem. Którą z dróg się udasz?

Offline

 

#3 2012-05-31 20:43:09

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Piękny widok, prawda Chimchar? - powiedział. Ach, gdyby tylko miał aparat, uwieczniałby te piękne cuda na fotografiach! Szedł razem ze swoim starterem, aż trafił na rozwidlenie. Zamyślił się, zastanawiając, który kierunek obrać. Mhm... Nie mógł się zdecydować. To co teraz? Skoro tak to... niech jego pokemon wybierze! -Chimchar, którą drogą chciałbyś iść? - zapytał się pokemona. On bez wahania wybrał tę, która prowadziła w kierunku zachodnim. Domilos pokiwał tylko głową i ruszył tą drogą.

______________________________________________________________
Mogę opisywać wybory i uczucia poków, czy to należy do "prowadzących"?

Offline

 

#4 2012-05-31 21:03:37

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Co do Twojego pytania, typu, którą drogę by Twój pokemon wybrał możesz sobie śmiało wybierać, ale to czy np jest zmęczony w walce ja decyduje
____________________________________________________________________________________________

Ruszyliście więc drogą prowadzącą w kierunku zachodnim. Trasa ta znajdowała się pośród bardzo zarośniętej trawy sięgającej 0,5 metra wysokości. Słońce prażyło Was niezmiernie, jednakże od czasu do czasu przychodził do Was z pomocą wiatr ochładzając Wasze spocone ciała. Kiedy przeszliście dość duży kawał drogi, po Waszej lewej stronie pojawiła się mała rzeczka, z której właśnie pił Nidoran.

Offline

 

#5 2012-05-31 21:11:46

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-W takiej trawie można się łatwo zgubić, więc uważaj. - ostrzegł pokemona. -Ech, co za upał. Chimcharowi pewnie nie jest tak gorąco jak mi... Gdybym mógł napić się trochę zimnej, orzeźwiającej wody... - pomyślał i nagle ujrzał... woda! A, i jeszcze pokemon. Gdyby tamtego pokemona tam nie było, od razu pobiegłby ugasić pragnienie. -Ten pokemon może być wrogo nastawiony. W razie czego, atakuj Scratch'em. - powiedział do swojego towarzysza, po czym zaczął zbliżać się do wody. Robił to powoli, bez pośpiechu. Nie chce przecież wystraszyć pokemona.

Offline

 

#6 2012-05-31 21:18:10

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Nidoran przerwał na chwilę swoją czynność i popatrzył najpierw na Ciebie, a potem na Chimchara i zaczął ponownie pić, zapewne był bardzo spragniony.

P.S Idź sobie napisz treningu jakiego chcesz się ataku uczyć, wystarczy tylko nazwa i już, a możesz trenować i brać udział w tripie jednocześnie Żeby Cię wszyscy nie prześcignęli, bo dobra taktyka to nie wszystko

Offline

 

#7 2012-05-31 21:37:48

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Ok
_________________

-Fiu. - przeszło mi przez myśl. Już się bałem, że wypłoszy pokemona. Napiłem się wody. Ach, orzeźwienie! Wreszcie! Otarłem usta z resztek wody, po czym spojrzałem na Chimchara. -Co ty na to, abyśmy złapali nowego towarzysza? - zapytałem pokemona, po czym skierowałem swój wzrok na Nidorana. -Na początku zacznij od Leer, by obniżyć obronę pokemona. Dzięki temu, łatwiej go pokonasz. Następnie szarżuj go serią Scratch - wydałem polecenie pokemonowi.

Offline

 

#8 2012-06-01 11:45:38

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: Domilos' trip

Twój pokemon wykonał twoje poleczenie i po drugim ataku za pomocą Scratch wrzucił Nidorana do małej rzeczki.
Nidorana stoi w wodzie i czeka na ruch twojego pokemona.

Nidorana 50% Obrona 90%
Chimchar 100%

Offline

 

#9 2012-06-01 13:07:36

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Brawo Chimchar! Jesteś świetny! - pochwaliłem pokemona, zastanawiając się nad kolejnym atakiem. W sumie, to wiele do myślenia nie było. Partner zna tylko Scratch i Leer... No dobra, koniec tego myślenia. -Najlepszą obroną jest atak. A żebyś lepiej atakował, musisz, albo zwiększyć swój atak, albo zmniejszyć obronę przeciwnika. Jako, że tego pierwszego nie potrafisz, użyj jeszcze dwa razy Leer, a następnie ponowne atakuj Scratch'em. - Martwiłem się tylko o jedno - teren. Aktualnie przeciwnik jest w wodzie, co może trochę przeszkodzić mojemu partnerowi. Niby mała rzeczka, a może sprawić wiele problemów. Jednak byłem pełni wiary, że Chimchar da sobie radę. Przy okazji, zeskanowałem pokedex'em przeciwnika, mojego partnera. Ciekawe, czemu nie atakował, po wpadnięciu do wody...

Offline

 

#10 2012-06-01 14:39:30

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Twoje przewidywania sprawdziły się, Nidoran pozostał w wodzie co dawało mu pewną przewagę. Zaatakował on Leer Twojego Pokemona, tak jak i on jego. Dziki pokemon czekał na Chimchara i wydzielał na swoim rogu truciznę! Chimchar nie wiedząc o tym rzucił się na wrogiego pokemona i nabił się na róg co spowodowało Truciznę!Następnie dziki Nidoran zaatakował Peck i przewrócił swojego przeciwnika.

Chimchar:
HP - 50%
Obrona - 85%
Stan - Zmęczony, Zatruty, Poobijany.

Nidoran:
HP - 50%
Obrona - 75%
Stan - Bardzo Zmęczony, Poobijany.

Offline

 

#11 2012-06-01 14:52:53

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Trucizna... Trzeba było kupić antidote... -Dobra, załatwmy to szybko.Podnieś się i znowu Leer, a następnie Scratch. Masz na prawdę mało czasu! Uważaj na jego róg. To z niego jest ta trucizna i dzięki niemu Cię atakuje. Jeśli będziesz go unikać, nic Ci się nie stanie. - powiedziałem. Nic mu się nie stanie, oprócz tej głupiej trucizny. Postanowione! Kiedy tylko wróci, natychmiast pójdziek kupić kilka antidote'ów. Na wszelki wypadek, także i potion'ów. Nigdy nie wiadomo, kiedy by się przydały. Wszystko może być niespodziewane, jak ta trucizna...

Offline

 

#12 2012-06-01 15:41:18

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Chimchar użył Leer, ale Nidoran także postanowił użyć tej techniki ataku. Mały Pokemon-Szympans powstał i otrzepał się z grubsza z wody... Trucizna bardzo osłabiła jego organizm z każdą sekundą czuł, że jego siły go opuszczają. Musiał jak najszybciej zakończyć tą walkę, ponieważ w innym wypadku ją przegra! Zgodnie z rozkazem trenera, uniknął wrogiego rogu i zaatakował Scratch swojego przeciwnika. Nidoran oberwał od Chimchara, na co miał zamiar odegrać się atakiem Peck, jednakże spudłował! Zmęczyło go to, a przyniosło zero rezultatów...




Chimchar:
HP - 40%
Obrona - 75%
Stan - Bardzo Zmęczony, Zatruty, Poobijany.

Nidoran:

HP - 30%
Obrona - 60%
Stan - Ostatnie Resztki Sił, Poobijany.

Offline

 

#13 2012-06-01 15:57:06

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Chimchar, dasz radę! Wierzę w Ciebie! Ua Ci się, zobaczysz! - dopingowałem pokemona. -Twój przeciwnik ma końcówkę sił! Zaatakuj z całej siły kilka razy Scratch! Szybko! Twoje siły też się kończą przez truciznę. Na pewno potrafisz to zrobić! - powiedziałem do partnera. Oby Chimchar'owi udało się pokonać wrogiego pokemona, albo chociaż zmniejszyć dostatecznie jego poziom życia. Wtedy powinno iść z górki. No właśnie, powinno. Ale czy się uda? Zobaczymy, jak rzucę pokeball'a. Chyba będę miał tylko jedną, jedyną szansę. A to wszystko przez truciznę...

Offline

 

#14 2012-06-01 16:21:08

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Domilos' trip

Nidoran użył Leer poziom obrony Chimchara uległ zmniejszeniu. Twój pokemon ruszył na Nidorana z Scratch, a z kolei on z Peck na niego. Doszło do eksplozji, od siły ataku, nie widać ani Chimchara, ani Nidorana, ponieważ kurz, który powstał od siły uderzenia wzbił się w górę i nie wiadomo co się stało z pokemonami.

Chimchar:
HP - ???%
Obrona - 60%
Stan - ???????.

Nidoran:
HP - ???%
Obrona - 60%
Stan -??????.

Offline

 

#15 2012-06-01 17:03:52

Domilos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 105
Punktów :   

Re: Domilos' trip

-Chimchar? Nidoran? Gdzie jesteście? - martwiłem się o pokemony. Takiego obrotu spraw się nie spodziewałem. Zapewne przez ten wybuch, oboje są nieprzytomni. Ale jeśli jednak Chimchar jest, to i tak mam niewiele czasu. Trucizna dalej daje się we znaki. Starałem się odszukać oba pokemony. W tym kurzu będzie ciężko, ale zawsze trzeba próbować.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfotobudka na wesele Poznań filtr biologiczny skandia produkty