Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#61 2012-06-11 15:55:35

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Xarder trip

-A więc witaj Sam! Dziękuje za jajo..
-Czyli sprzedawali ci zniszczone szkło?!Aja chciałem im pomóc..

Biorę jajo i skanuje PokeDexem


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#62 2012-06-11 15:59:09

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Xarder trip

Nie sprzedawali. Zapłaciłem za straty które poniósł właściciel zakładu. Mój Yanma był trochę niesforny. Liczę na to że teraz trochę dojrzeje po ewolucji. No cóż mam trochę spraw. Muszę lecieć. Powodzenia! Rzucił Sam, odwrócił się i odszedł powolnym krokiem.
Dobrze że tak to się skończyło!- Powiedział Ci uradowany Looise. - Wiesz co ja muszę iść i uczyć się zawodu od ojca. Myślę też by w międzyczasie trenować Pokemony. Dziękuję Ci! Dodał chłopak.

Offline

 

#63 2012-06-11 16:05:58

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Xarder trip

-Dowidzenia!
Odchodziłem w swoją stronę..
[i]-Elekid bardzo dobrze się spisałeś!Ale już nie będziesz się nazywał Elekid..Może Electer?[i]
Powiedziałem do pokemona, idąc w stronę lasu..
-----
Koniec przygody w "Polu" przechodzę do Lasu..


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#64 2012-06-11 16:31:07

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Xarder trip

Przygodę uważam za zakończoną. Wylecz pokemony w PC i ruszaj dalej
//nie napisałeś że korzystasz z okazji wyleczenia Pokemonów. Poza tym to musiałbyś być strasznie naiwny by dać obcemu facetowi Pokemony do leczenia.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfotobudka na wesele Poznań filtr biologiczny skandia produkty