Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-05-17 15:29:26

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Informacje

a) Tutaj można przeprowadzać
normalne walki trenerskie.
Można walczyć o sumę pieniężną, wybrany przez
Was przedmiot lub pokemony.

a) Tutaj możecie
przeprowadzać walki treningowe.
Jak sama nazwa mówi są to walki z innymi trenerami, jednak tylko i wyłącznie w celach podtrenowania swojego pupila. Znaczy to, że nie zakładamy się o żadne przedmioty, pieniądze czy też pokemony. Co więcej jeśli przegramy nic nie zyskujemy ani nie tracimy.

b) Tutaj będziecie się mogli dowiedzieć jakie zasady obowiązują walki.

Walka typu 1vs1
Jest to normalna walka pomiędzy graczami ale w tej walce biorą udział tylko 2 pokemony. Pokemon gracza i pokemon przeciwnika.

Walka typu 2vs2.
Jest to walka pomiędzy graczami, biorą w niej udział  4
pokemony, 2 pokemony gracza i 2 pokemony przeciwnika.

I tak dalej do 6vs6

Info walk:
-Podczas walk możemy używać
różnych potionów, które mogą uleczyć nasze pokemony.
-Walki można przerwać
-Z walki nie można uciec.
-Jeśli przeciwnik nie odpowie przez 2dni w walce to przegrywa walkowerem.
- Podczas walki nie wolno mieć aktywnego tripa chyba że napiszę się w tripie "Idę na Walke".

W walkach piszemy według tego schematu:
-Gdy wyzwiemy kogoś na pojedynek, to sędzia którego wybraliśmy zakłada temat z walką i podaje schemat jak ma wyglądać kolejność pisania.

Przykładowy Schemat
:

-Sędzia pisze:
Goldpokefan vs Konrad
Typ Walki: 6vs6
Schemat odpisywania:
1-Goldpokefan
2-Konrad
3-Sędzia
4-Konrad
5-Goldpokefan
6-Sędzia itd.

To oznacza że najpierw pisze Goldpokefan co robi, potem Konrad pisze co robi, a sędzia podaje ogólny efekt działań dwóch graczy.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków materace janpol Ostrovit A-AKG 200g