Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-07-20 15:12:54

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Pokemon PBF

Chciał byś przeżyć przygodę w regionie Unova? Jeśli tak to zarejestruj się i graj!
Link:
Pokemon PBF

Jest to forum w którym bardzo często będą umilenia czasu ale więcej na forum ZAPRASZAM!

Offline

 

#2 2012-07-20 20:27:42

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Pokemon PBF

Pusto tam u Ciebie

Offline

 

#3 2012-07-20 21:39:40

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Pokemon PBF

reklamy potrzebuje

Offline

 

#4 2012-07-21 06:34:28

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Pokemon PBF

To zrób na PVF i PoPLu

Offline

 

#5 2012-07-21 08:59:29

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Pokemon PBF

A więc zaczynamy. Obyś był z tych co potrafią przyjąć krytykę.

Przebrnąłem jakoś przez działy Sprawy Forum i Początek. To standard. Trochę nie podoba mi się zbyt poleganie na anime ale to twoja sprawa. inną rzeczą jest to że wszelkie ataki, ability i inne pierdółki życzysz sobie mieć po polsku. Większość graczy nie zna polskich nazw. 
I co to za atak laser? Wszyscy tłumaczą Leer właśnie jako laser. Tylko DA jak dotąd zrobił to poprawnie. Leer to chytre spojrzenie. Wiem że sprite z gier na to nie świadczy ale tak już jest.
Obronne koło? Czy to Defense Curl?
Podejrzewam że tłumaczenia ataków bierzesz z anime. Nie wiem co nasi tłumacze ćpali podczas tłumaczenia tego.
No i jak dotąd coś jeszcze rzuciło mnie się w oczy. Zamykasz historię w jednym regionie. Konkretnie Unova. Okiej. W takim razie spodziewałem się że zamiast łąk, wybrzeż i innych pierdół zobaczę miejsca znane z Unovy(Pinwheel Forest Desert Resort itp.). A tu tyłek.  Widzę las Unovy. Naprawdę miejsca z oryginalnej Unovy dużo fajniej by wyglądały.

No nic póki co mam mało czasu ale potem się zarejestruję i spróbuję cię ocenić pod względem merytorycznym czyli tego co jest najważniejsze.

Offline

 

#6 2012-07-21 10:10:02

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Pokemon PBF

Okey.
Co do miejsc zrobiłem parę  np. Bezkresny Las, Pustynny Kurort.
Ale dzięki może coś poprawię .

Offline

 

#7 2012-07-21 13:41:13

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Offline

 

#8 2012-07-21 14:07:28

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Pokemon PBF

Okey dzięki za pomoc. Forum ma teraz obrazki rang zobaczcie !
na forum zorganizowano wyprawę macie 5 dni żeby się zapisać więc biegnijcie.
Sry za dubble posta.

Ostatnio edytowany przez crossmoto1 (2012-07-22 10:58:05)

Offline

 

#9 2012-07-23 00:07:40

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Pokemon PBF

Piszę to to przed snem. Więc pewnie wyjdą jakieś głupoty. W razie co jutro to poprawię. Jeśli w ogóle jutro wstanę.


crossmoto1 napisał:

Co do miejsc zrobiłem parę  np. Bezkresny Las, Pustynny Kurort.

Chodziło mi żeby zamienić te już istniejące. No nic. Twój wybór.

Dalej co do forum. Jest parę pomysłów które niezbyt mi się podobają, inne są niezłe. Nie będę pisać co i jak byś na siłę mnie nie uszczęśliwiał. Są też inni którzy mają inne zdanie. A teraz to co powinno być dla Ciebie najważniejsze.
Obiecałem ocenić cię merytorycznie. Troszkę Cię poczytałem i chwilkę pograłem. A więc czas na werdykt. Może i nie ostateczny werdykt ale werdykt. Jesteś gotowy na falę krytyki i szumu? Jeśli tak to niepotrzebnie ;P.
Piszesz w miarę ciekawie. Co cieszy potrafisz się dostosować do gracza. Bardzo cieszy. Zazwyczaj miałem przyjemność pracy z ludźmi którzy albo byli bardzo dobrzy i nie potrafili się przestawić do mniej wymagających graczy lub na odwrót.
Póki co wprowadzasz sztucznych utrudnień i nie pokazujesz graczom jak bardzo to co wymyślili jest złe. Kolejny plus.
Oczywiście co bardziej wymagający gracze mogą się przyczepić co do tej nieszczęsnej Unovy czy sposoby prowadzenia rozgrywki.

Jeżeli jesteś maniakiem PBFów któremu przeszkadza odrobina nielogiczności czy łamania schematów, gburowatym dzieciakiem który uważa że wszystko mu się należy lub facetem bez krzty poczucia humory tylko się zawiedziesz.

Ale jeśli nie wymagasz mega super odpisów, nie radzisz sobie gdzie indziej czy po prostu lubisz się świetnie bawić i nie musieć liczyć ilość linijek by przekraczała minimalną ilość będziesz zadowolony. Jeżeli już znajdziesz Pokemon w kręgu nieszczęsnej Unovy. Parę razy przeglądałem Pokedex aż w końcu postanowiłem wylosować  startera.

Jak mi się odmieni to dopiszę. Póki co jestem na tak. Bardzo na tak. Bylebyś tego za przeproszeniem nie sp*****ył.

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-07-23 00:08:55)

Offline

 

#10 2012-07-23 11:00:52

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Pokemon PBF

Nie, nie wymagam dużo od użytkowników ja lubię się bawić i do tego nie przeszkadza mi jakie długości posty gracze piszą. Ja też długich postów nie piszę i dla tego nie wymagam ale się dostosowuje do innych bo uważam, ze taka gra jest lepsza niż to, że to gracze  się dostosowują . Chociaż gram na forach na których trzeba pisać długie posty to i tak na moim forum tego nie wymagam gdyż wiem, że jak ja większość lub się bawić . Co do lokacji zrobię sondę jakie miejsca są dobre .

Offline

 

#11 2012-07-24 09:43:21

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Pokemon PBF

Widzisz kowalt - właśnie jakość chciałem wprowadzić w swoim projekcie

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków materace janpol Ostrovit A-AKG 200g