Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#16 2012-06-15 22:42:45

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Klemens i kowalt

-Grr! W takim razie się nie patyczkujemy! Klemens zajmij się Palpitoadem. My pokonamy Totodailla. Blaze! Przybliż swój ogon do Chikority by pomóc jej się rozmrozić. Tylko uważaj by jej nie poranić ogniem! Powiedziałem wypuszczając swojego Charmandera.

-Klemens dopóki Chikorita się nie rozmrozi niech partneruje Ci Forest. Plan jest taki. Ja przytrzymam Totodilla jak najdłużej a Ty pokonasz w ten czas Palitoada. Po tym jak żaba padnie razem zajmiemy się krokodylem. Liczę na Ciebie! Jak masz jakieś sugestie do planu to śmiało. - Dodałem Klemensowi.

Sludge pokaż się! - Powiedziałem wypuszczając swojego Pokemona.
-Totodille liczę że mnie nie zawiedziesz! -Zawołałem wesoło do krokodyla.
Sludge liczę na Ciebie. Przeciwnik jest silny ale i my nie należymy do słabych. Zatruj go przy pomocy Poison Gasu! W pomiędzy-czasie kręć się dookoła niego. Lewitujesz więc nie ma z tym problemu. W razie jakby chciał Cię zaatakować to po prostu podleć wyżej!

Offline

 

#17 2012-06-15 23:02:14

 Klemens

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Butterfree

Re: Klemens i kowalt

-Chikorito musisz zająć się tym krokodylkiem. Chykorita użyj Ostrego liścia na Totodail'u. - mówię do mojego pokemona.- Pokemony kowalta będą ci pomagać i osłaniać Cię. Wiesz co robić liczę na Ciebie! Rób uniki!

Offline

 

#18 2012-06-16 11:09:21

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Klemens i kowalt

Chikorita już powoli się rozmraża, ale nie da rady jeszcze zaatakować. Palitoad podniósł się i zaatakował Blaze, Charmander zainkasował mocne Bubble Beam! Chikorita nadal zamarznięta. A teraz walka Acid i Totodile.
Gdy wypuściłeś Acida, on od razu zaatakował Posion Gas'em, trafił ale tylko troszkę bo Totodile dał nura do wody.

Forest Kowalt: 90 HP
Stan: Trochę zmęczony, żądny wygranej

Chikorita Klemens: 80 HP
Stan: Pogryziona, Zamarza

Blaze: 80
Stan: Chce zwyciężyć, trochę poobijany

Sludge: 100
Stan: musi wygrać, Pełen Sił

Stan Przeciwnika:

Palitoad: 90 HP
Stan: Trochę obity, stoi na statku

Totodile: 85 HP
Stan: Jest pod wodą, zatruty (co rundę -4 HP, ponieważ Sludge nie trafił całym Gas'em)
--
O i Forest nie brał udziału, w walce bo Klemens chyba nie przeczytał tego ,że może go używać


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#19 2012-06-16 16:27:33

 Klemens

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Butterfree

Re: Klemens i kowalt

-Forest nie mam pojęcia co zrobić. Znów będziesz musiał go wypłoszyć. Teraz spróbuj wypuścić trujący proszek. Może to zadziała. Jeśli nie to znów słodki. A ty Chika bądź czujna. Jeżeli któregoś zobaczysz to zaatakuj ostrym liściem.-


[Forest osłaniał Chikoritę bo to miał robić] [ Przynajmniej wcześniej i myślałem że tak może zostać : )) ]

Ostatnio edytowany przez Klemens (2012-06-16 16:29:27)

Offline

 

#20 2012-06-16 16:50:44

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Klemens i kowalt

Sludge wzleć wyżej by nie zaskoczył nas żadnym fizycznym atakiem spod wody! Obserwuj uważnie taflę jeziora. Jak będziesz widziała że Totodille się wynurza to wypuść w tamto miejsce Poison Bomb tak by oberwał wynurzając się! - Zawołałem do Pokemona.
-Klemens postaraj się uwięzić przeciwnika pnączami. Niech Dorest i Chikorita postarają się razem go związać! - Zasugerowałem.

Offline

 

#21 2012-06-17 10:38:33

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Klemens i kowalt

Totodile nie wynurzył się z tego miejsca gdzie zanurkował.. Wynurzył się po 2 stronie łódki i zaatakował Foresta Ice Fangiem! Tu zadziałała super efektywność!Lecz totodile, też ucierpiał, bo już prawie odmrożona Cikorita zaatakował Razor Leaf! Wydaje się, że Palitoad i Totodile grają Tag Team! Poalitoad zaatakował Sludge Bubble Beam, lecz atak żaby zetknął się z Posion Gasem i nikt nie ucierpiał.

Forest Kowalt: 70% HP
Stan: zmęczony, żądny wygranej

Chikorita Klemens: 80 HP
Stan: Pogryziona, odmarza

Blaze: 80
Stan: Chce zwyciężyć, trochę poobijany

Sludge: 100
Stan: Wysoko nad wodą,  Pełen Sił

Stan Przeciwnika:

Palitoad: 90 HP
Stan: Trochę obity, stoi na statku

Totodile: 80 HP
Stan:  zatruty (co rundę -4 HP), pewny siebie


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#22 2012-06-17 10:55:27

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Klemens i kowalt

Sludge wykorzystaj sytuację i postaraj się zatruć Poison Gasem Paliptoada. To nas przyliży do zwycięstwa. Następnie zacznij pluć Acidem by rozdzielić obydwa Pokemony. Ty Forest zajmij się osłanianiem Chikority. Jak któryś będzie chciał się do niej zbliżyć to odepchnij go pnączami a jak będzie chciał strzelić atakiem dystansowym to odwdzięcz mu się Razor Leafem! Blaze postaraj się bardziej wykorzystaj żar ale nie na Chikoritę tylko obok niej!

Offline

 

#23 2012-06-17 13:01:59

 Klemens

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Butterfree

Re: Klemens i kowalt

-Znów musimy czekać na jego atak. Musimy się przygotować na ataki z każdej strony. Ataki mogą być w jednym czasie lub jeden po drugim. Musimy to wygrać. Mamy szczęście że Forest nie zamarza. Musicie być czujni i atakować od razu jak ich zobaczycie. Ty Chikorito atakuj Ostrym Liściem, a ty Forest spróbuj jeszcze raz któregoś złapać w Dzikie Pnącze.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww Szkło w kuchni Warszawa Doradca podatkowy Łódź