Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#16 2012-06-03 00:16:06

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: Walka testowa Artemis Fowl VS Felix99

Można używać pontionów itp. I nikt nietraci po użyciu bo to walka testowa!
----------------------------------------------------

Piplup Bierze Potion ma 75% HP i czuje się trochę lepiej. Następnie pokemony użyły Growl'ów i obniżyły sobie nawzajem ataki.
Chikorita zaczyna biegnąć w stronę Piplup'a który biegnie w stronę swojej przeciwniczki = Pokemony Na Siebie Biegną!
Gdy są już blisko Piplup uderza Pound'em w stronę Chikority która zgodnie z poleceniem przeskakuje nad przeciwnikiem i gdy jest już zanim zwinnie się obraca i atakuje Tackle w plecy zaskoczonego przeciwnika!!
Piplup po ataku że strony Chikority, robi fikołka do przodu i upada na plecy!!


Chikorita:
50% HP
Stan: Bardzo  Zmęczona, Obolała

Piplup:
63% HP
Stan: Bardzo Zmęczony, Trochę bardzo obolały, Leży na ziemi

Offline

 

#17 2012-06-03 16:50:54

Felix99

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 206
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Charizard

Re: Walka testowa Artemis Fowl VS Felix99

Wstań z ziemi Piplup i użyj Growl, a następnie gdy Chikorita będzie biegła na ciebie z atakiem zrób unik przeturaląc się na bok a następnie szybko użyj Pound i pamiętaj żyby w siebie wierzyć!

Offline

 

#18 2012-06-03 16:58:33

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Walka testowa Artemis Fowl VS Felix99

- Chikorita świetnie się spisałaś malutka! - pochwaliłem swojego pokemona
- Nasz przeciwnik chyba nie zauważył, że przygotowaliśmy dla niego niespodziankę, biegnij na niego jak gdyby nic i zachowuj się, tak jakbyś o niczym nie wiedziała, że Piplup zrobi unik w bok -
- Kiedy będziesz niedaleko niego użyj Razor Leaf i obtocz się wytworzonymi liśćmi, poprostu wykonaj wokół siebie taką tarcze, a następnie zaatakuj Tackle zaskoczonego przeciwnika, dalej malutka poradzisz sobie! -

Offline

 

#19 2012-06-03 19:41:16

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: Walka testowa Artemis Fowl VS Felix99

Piplup i użyj Growl i obniżył atak przeciwnika.
Chikorita biegnie na Piplup'a i w trakcie zgodnie z poleceniem próbuje obtoczyć się za pomocą Razor Leaf co jednak się nieudaje i atak leci poprostu do przodu w stronę Piplup'a który Robi Ogromnym Fartem Unik!!
Piplup bardzo zmęczył się tym unikiem i teraz odpoczywa widząc to Chikorita biegnie na niego żeby go zaatakować Tackle! Piplup wie że niema szansy na unik bo jest zbyt zmęczony, ale myśli sobie "Dla mojego trenera!!" i statkiem sił zbiera się by zaatakować Pound'em!!

Moment konfrontacji:
Chikorita za pomocą Tackle i Piplup za pomocą Pound!
Piplup uderzył i Chikorita też chwila trzymania w miejscu i... Piplup odlatuje do tyłu i upada na plecy lecz z Chikoritą niejest lepiej ledwo trzyma!!!!


Chikorita:
35% HP
Stan: Mocno Zmęczona, Bardzo Obolała, Ledwo się trzyma na łapkach.

Piplup:
40% HP
Stan: Mocno Zmęczony, Bardzo obolały, Leży na ziemi

Offline

 

#20 2012-06-04 18:11:20

Felix99

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 206
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Charizard

Re: Walka testowa Artemis Fowl VS Felix99

- Doskonale Piplup wierzę w Ciebię oby tak dalej- Pochwaliłem poka.
- A teraz osłab atak przeciwnika Growl, a następnie gdy Chikorita będzie już atakowała użyj Water Gun taki pamiętaj żeby w siebie wierzyć, bo Ja w Ciebię wierzę. Nie możemy przegrać tej walki, razem jesteśmy niepokonani. Naprzód Piplup poradzisz sobię!

Offline

 

#21 2012-06-04 20:12:56

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Re: Walka testowa Artemis Fowl VS Felix99

- Proszę malutka to Ci trochę pomoże - powiedziałem i podałem Chikoricie Full Heal
- Dobra teraz kiedy odzyskałaś trochę sił, użyj Growl a następnie użyj Razor Leaf jednakże wypuść kilka listków, które złagodzą Water Gun na tyle, aby wyszło na to, że weźmiesz sobie mały prysznic! - oznajmiłem
- Następnie szybko podbiegnij do Piplupa i zaatakuj Tackle, spróbuj aby go odrzuciło, kiedy go już uderzysz wyślij i wykończ przeciwnika salwą Razor Leaf, poradzisz sobie malutka wykorzystaj to, że ty jesteś roślinką a on da ci mały deszczyk! -

Offline

 

#22 2012-06-04 22:02:04

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: Walka testowa Artemis Fowl VS Felix99

Chikorit'a odzyskuje zdrówie i energię. Pokemony osłabiają sobie Ataki.
Potem Piplup atakuje za pomocą Water
Gun, a Chikori'ta za pomocą Razor Leaf i zgodnie z poleceniem wypuszcza kilka listków które po zetknięciu z wodnym atakiem zostały zmiecíone, a ich twórczyni została odrzucona w stronę ściany w którą uderzyła!!

Chikorita

82% HP
Stan: Zmęczona, Obolała

Piplup:
40% HP
Stan: Mocno Zmęczony, Bardzo obolały

Offline

 

#23 2012-06-06 22:12:00

Felix99

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 206
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Charizard

Re: Walka testowa Artemis Fowl VS Felix99

Piplup szybko weź Ultra Potion, a następnie użyj Growl. Następnie podbiegnij do przeciwnika zrób kilka zwodów aby zakręciło mu się w głowie a następnie uzyj Water Gun tak aby chikorita nie zdążył użyć Razor Leaf. Poradzisz sobię napródz!

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww Szkło w kuchni Warszawa Doradca podatkowy Łódź