Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-06-04 16:22:09

 giga137

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 95
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Woobat

jak wprowadzić tm i hm

Może zostałyby założone nowe tematy "tm" i "hm"
Robiłoby to się tak: wchodzisz do działu "tm" i piszesz nowy temat np. tm dla pokemonów giga137, a w nim jakiego tm chcesz się nauczyć (na wikinezce znajdziecie jaki pokemon co się uczy przez tm) za by się płaciło ustaloną cenę, a atak od razu zostałby wpisany do pokemona.
A z hm tak: musisz pokonać w danym dziale trenera i pokemona, który zna ten hm. musisz walczyć pokemonem, którego chcesz nauczyć tego ruchu, po wygranej od razu się to wpisuję do znanych ataków pokemona. Co wy na to?

Offline

 

#2 2012-06-04 16:26:36

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: jak wprowadzić tm i hm

Moim zdaniem lepiej dodać wybrane ataki do listy w pokedexie i uczyć je w sposób jaki mamy tutaj.

A system ataków ma zostać uzupełniony. Przynajmniej takie były ustalenia. Na pierwszy miejscu trzeba dodać ataki których pokemon uczy się normalnie. I wtedy będzie można przedyskutować nad tym dokładniej.
A co do HMów. Miałoby to sens gdyby np:
Surf mógł zastąpić łódkę a np. Rock Climb zastępowałby Sprzęt Górnika.
Ogólnie to można nad tym jeszcze pomyśleć.

Offline

 

#3 2012-06-04 23:33:10

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: jak wprowadzić tm i hm

System ataków ma zostać zmieniony o tyle że będzie większa różnorodność ataków.

[b]Co do TM to moim zdaniem są zbędne po prostu doda się wybrane ataki do listy w
pokedex'ie.

"Rock Climb zastępowałby Sprzęt Górnika."
Raczej "Sprzęt Alpinisty" ponieważ tam wchodzisz do jaskini i tam jest potrzebny "Sprzęt Górnika".
========================

A propo HM'ów to będzie dostawało się je za Wygrane Z Liderami (Najprawdopodobniej Chyba że chcecie inaczej).


giga137 napisał:

...A z hm tak: 1*musisz pokonać w danym dziale trenera i pokemona, który zna ten hm, 2*musisz walczyć pokemonem, którego chcesz nauczyć tego ruchu, po wygranej od razu się to wpisuję do znanych ataków pokemona. Co wy na to?

1* Dowolnego trenera każdego użytkownika czy chodzi o Lidera?

2* Co do tego jestem na nie.

Reszta bez zastrzeżeń

Offline

 

#4 2012-06-05 20:48:42

 giga137

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 95
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Woobat

Re: jak wprowadzić tm i hm

chodzi o lidera

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfotobudka na wesele Poznań filtr biologiczny skandia produkty