Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-05-29 19:57:02

Artemis Fowl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 332
Punktów :   

Artemis Fowl

1.Artemis Fowl
2. Admin lub Moderator
a) Działy: Jest mi to obojętne
3. Doświadczenie związane z Pokemonami, PBF'ami itp.: Miałem kilka for, jedno nawet długo się utrzymało. Co do wiedzy pokemon grałem w kilka gierek, oglądałem troche odcinków i grałem na wielu forach tego typu zresztą jest wiele stron na temat Pokemo tak jak np Wikinezka. Zresztą Event sam stwierdzony został za nie głupi więc jakiś głupi nie jestem.
4. Mam dość czasu, a przydałoby sie troche pomocy bo tak naprawde to tu Gold robi wszystko, a w jednego to można wykitować w kilka dni od tylu obowiązków.

Offline

 

#2 2012-05-29 22:20:46

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Artemis Fowl

Jeżeli mogę wtrącić.
Artemis wydaje się odpowiedni to odpowiadania na tripa.ch Jego odpisy w swoim tripie są w miarę spójne i ciekawe. Doświadczenie o pokach można łatwo wypełnić przy pomocy wikinezki i serebii. Jestem jak najbardziej za. A przynajmniej za jakimś okresem próbnym.

Offline

 

#3 2012-05-29 22:37:12

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: Artemis Fowl

Jestem za na okres próbny jako moderator, a jak dobrze pójdzie to dostaniesz Admina
Po pierwsze zadanie zgłoś się na PW.

Edit:
Ludzie teraz od was będzie zależeć przyszłości tej osoby na stronie czy powędruje w góre, czy spadnie w w dół, a może stanie w miejscu?
Piście komentarze o nim czyli wszelkiego rodzaju uwagi na jego temat, co onim myślicie? Itp. Itd.!!

Offline

 

#4 2012-06-02 00:27:21

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Artemis Fowl

Jestem jak najbardziej za. Artemis powinien przejąć na stronie funkcję twojej prawej ręki (ewentualnie lewego pośladka). To właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Offline

 

#5 2012-06-03 17:40:34

Felix99

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 206
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Charizard

Re: Artemis Fowl

Oczywiscie kowalt mnie wyprzedził i niema nic do gadania. Jestem za!

Offline

 

#6 2012-06-03 21:47:55

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków materace janpol Ostrovit A-AKG 200g