Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-04-29 23:02:12

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Opis Działu

Jak sama nazwa wskazuje jest to dział do zadawania pytań oraz szukania gotowych odpowiedzi na już zadane pytania. Zawsze na każde pytanie odpowie admin lub inny doświadczony gracz, żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Zanim napiszesz pytanie:
- Sprawdź czy ktoś inny nie zadał już takiego pytania.
- Pytania staraj się pisać tak, aby inni gracze zrozumieli o co ci chodzi.
- Każde pytanie pisz w oddzielnym temacie.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww Szkło w kuchni Warszawa Doradca podatkowy Łódź