Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-06-29 19:42:58

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Nowe plany

Rozpoczynam pracę nad nowym projektem PBF. Jeśli ktoś chce pomoc to niech wysyła do mnie Prywatną Wiadomość. Potrzebuję kogoś kto ogarnąłby phpBB, bo admin ze mnie słaby
Gdy zakończą się prace to podam link do forum.

Pozdrawiam i zapraszam do zgłoszeń

Offline

 

#2 2012-06-29 20:06:43

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Nowe plany

Mam propozycję. Połącz siły z Goldem. Niedługo będzie reaktywował to forum więc możecie zacząć od nowa bądź pracować tutaj. Po co robić sobie nawzajem konkurencję.
Wydaję mi się że we dwóch zrobicie coś lepszego niż pojedynczo.
Chodzi mi o to:
Po co tworzyć dwa średniaki skoro można zrobić jedno - dobre?

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-06-29 20:19:18)

Offline

 

#3 2012-06-29 20:32:51

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

Niby tak, ale tamto forum miałoby być w innej formie Rozważę to i jutro tutaj poinformuję

Offline

 

#4 2012-06-29 21:29:45

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Nowe plany

Tamto forum może być duchowym "następcą" tego. Pogadaj z Goldem.  Jeżeli twój pomysł okaże się fajny to GOld na pewno się zgodzi.
Ja mogę pomóc ale w kwestiach teoretycznych. Coś doradzić lub wymyślić. Nie lubię się babrać w tych wszystkich funkcjach o ile nie jest to konieczne.
Jakiej " innej formie"? Mówisz o klasycznym PBFie? Jak tak to zapomnij. Ten zarys jaki mamy tutaj jest dobry. Należałoby tylko zbudować wszystko od nowa. Z własnymi nazwami, pokedexem itp. a nie "pożyczonymi" z innych for tego typu. Przynajmniej z tego co wiem to wszystko co jest tutaj i na forum Lugii jest skądś pożyczone.

Offline

 

#5 2012-06-29 22:03:41

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Nowe plany

Jestem chętny do pomocy.
Mam fajny pomysł na łąki itp.
Nie z MG. No więc jestem chętny.

Ostatnio edytowany przez crossmoto1 (2012-06-29 22:04:45)

Offline

 

#6 2012-06-29 22:11:20

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

Jest to pozyczone z mojego starego PBFcia
Mialem na mysli wlasnie taki klasyczny PBF. Nie ma przy tym syfu, bo kazdy gra w swoim watku itd. Co prawda wiem, ze to duze ryzyko, ale przy dobrym regulaminie i pomyslach da sie ugrac cos.

Chcialem tez zrobic takiego PBFcia jak tutaj, ale nie mialem ludzi, a ich do tego potrzeba. Skombinowalbym sobie ekipe, ale nie chcialem robic konkurencji Goldowi . Teraz moglibysmy cos zrobic. Jutro sprobuje obradowac z Goldem i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Generalnie to mam juz zalozone i zaczete oba fora - klasyczny PBFcio i takie cos jak tutaj, ale bardziej rozbudowane, wiec gdyby udalo mi sie uzgodnic cos z Goldem to udaloby nam sie zrobic cos trwalego (PBFcie szybko upadaja), bo mysle, ze znam sie na marketingu PPSu.

Zaczelibysmy gre ok polowy lipca (lepiej zrobisz wsjo przed startem, niz pozniej dorzucac opcje do gry). Zrobili reklame na najwiekszych forach.

Nalezaloby znalezc jeszcze kogos, kto w wystarczahacym zakresie zna php bb, by zrobic ladnie graficznie to forum. Z moderatorem nie ma problemu (sam noge wszystko ogarnac). Trzeba by znalezc jeszcze wytrwalych MG i ustalic im regulamin odpisow (mam juz pomysl).

To chyba cala moja wizja. Zapraszam do komentowania.
@GoldPokefan: mam nadzieje, ze jutro znajdziesz troche czasu, abysmy omowili kilka spraw i mam nadzieje stworzyli cos ciekawego.

Pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#7 2012-06-29 22:31:37

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Nowe plany

Pozwól że nie będę rozwijał skrótów. Skoro jesteś specem od PPSu to pewnie znasz największe fora.

Moim zdaniem by powstał dobry klasyczny PBF potrzeba do tego na prawdę mocnej ekip i dobrego pomysłu.
Zobacz że PBFy na tak dużych stronach jak PVF czy Rev padły. Na PVFie został wywalony po tygodniu a na Revie stracił na popularności. PBF na PC  nie działa zbyt dobrze, chociaż to ma się niedługo zmienić - podobno PokeMan ma coś na myśli. PBF na PoPlu również działa tak sobie(czytaj: gra na nim garstka).
Najpierw zrób badania rynku. Czy scena potrzebuje kolejnego PBFa. Następnie zbierz dobrą ekipę. Niestety ale wśród nas nie ma chyba nikogo kto by się do prowadzenia gier w klasycznym stylu na prawdę nadawał.

Powiedzmy sobie szczerze. Czasy PBFów w Polsce minęły najpewniej bezpowrotnie. I potrzeba nam prawdziwej rewolucji jeśli chcecie je przywrócić. Jest masa ludzi którzy mają pomysł. Ale brak zainteresowania stroną robi swoją. No i użytkownicy szybko się tym nudzą. Najgorsze że najpierw rezygnują właśnie MG.

Nie żebym chciał Cię zniechęcić. Po prostu musisz wiedzieć na co się porywasz.
Ale próbuj. Może to tobie się uda.
Powodzenia w przedsięwzięciu.

Zwróć uwagę na jeszcze jedną rzecz..Wiesz czemu PBFy padły na PPSie? Ponieważ zaczęły się robić coraz większe wymogi do gier. Po prostu granie stawało się pilnowaniem odpowiedniej ilości linijek, przecinków i innych pierdów. Mówię to z perspektywy kogoś kto widział początek i koniec popularności gier forumowych. Po prostu ludzie zaczęli wprowadzać utrudnienia mające podnieść jakość gier. Ale to zabrało dużo przyjemności z gier.

Offline

 

#8 2012-06-29 22:48:05

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Nowe plany

Styl Mistrzów Gier nie jest tak dobry.
Najlepszy to chyba taki jak z Jurney, tylko ten już wygasł.
Ale w każdym razie jestem chętny. Coś tam próbuje z grafikom i mogę pomóc.
Jak by co to to moje gg: 43450501 .
Jestem MG na jednym forum i szybko nie rezygnuje.

Offline

 

#9 2012-06-30 06:17:57

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

@kowalt: Podczas rozmowy z Goldem podejmiemy jakąś decyzję. Zobaczymy

@crossmoto1: Rozważę to Na razie będziemy robić podstawy gry, potem zbierzmy ekipę

Offline

 

#10 2012-06-30 12:24:18

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Nowe plany

Trochę myślałem i może zrobić nabór na innych stronach takich jak np. pokemon polska .
Forum najlepiej na pun.pl .

Offline

 

#11 2012-06-30 12:53:00

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

Pokemon Polska ? OMG!!! Ja się poję tych z PoPla xD.
Prawda jest taka, że najlepiej załatwiać to po znajomości, bo w przypadku standardowego naboru na dużych forach, to w większości n00by. Oczywiście reklamy zrobimy. Może nawet postaram się o wymianę buttoników (gdyby ktoś zrobił, ale rozpiszę konkurs).

Offline

 

#12 2012-07-02 21:37:19

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Nowe plany

I jak tam? Widzę, że nic nie załatwione a Gold dziś był. No ale może by tak skontaktować się z kimś kto jest na forum i zna Golda w realu lub ma z nim dobry kontakt. Jeśli chcieli byście zrobić forum takie jak tu, że pokemon ewoluuje przez nauczenie się ataków bo to nie ma sensu najlepiej jak w anime (bez urazy) gdy pokemon ewoluuje znienacka. I TM'y oraz HM'y można kupować w sklepie a ataki pokemon uczy się przez normalne treningi w jakimś miejscu.

Ostatnio edytowany przez crossmoto1 (2012-07-02 21:38:32)

Offline

 

#13 2012-07-03 09:58:27

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

Tak te uważam, ale chyba nic z tego nie będzie

Offline

 

#14 2012-07-03 10:38:59

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Nowe plany

Gold napisał, że na razie nie ma energii na zakładanie pbf'a.

Chyba, że my zrobimy PBF'a z kimś jeszcze i później Gold do nas dojdzie jak będzie chciał.

Ostatnio edytowany przez crossmoto1 (2012-07-03 11:12:14)

Offline

 

#15 2012-07-03 11:54:36

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Nowe plany

Adrian nie załamuj się. Poradzisz sobie i bez Golda.
Widzę że crossmoto1 się zaangażował więc masz z kim pracować.
Jak masz dobre pomysły to pewnie coś z tego będzie, Nie spodziewaj się masy graczy ale aktywność taka jak tutaj jest całkiem możliwa i prawdopodobna.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków materace janpol Ostrovit A-AKG 200g