Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#16 2012-07-03 13:33:41

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

A ty kowalt jako absolwent jedynego słusznego technikum elektronicznego w Warszawie chciałbyś przyłączyć się do tego projektu ? Bo mam założone forum i sądzę, że można zacząć coś robić, jednak obawiam się zagrożenia w postaci nowego, WIELKIEGO PBFa na PokeScenie

Offline

 

#17 2012-07-03 13:54:15

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Nowe plany

Moglibyśmy tak jak wcześniej mówiłem żeby zrobić nabory na różnych forach graficznych i o tych z pokemon.

Offline

 

#18 2012-07-03 15:09:41

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Nowe plany

Adrian napisał:

A ty kowalt jako absolwent jedynego słusznego technikum elektronicznego w Warszawie

Cześć Conquest. Myślałem że nie pracujesz przy PBFach. Zaskoczyłeś mnie.
100 punktów jak powiesz mi jak to odkryłem.
Co do absolwenta:
Nawet maturę zdałem! Teraz tylko czekam na wyniki rekrutacji na studia i wyniki egzaminu zawodowego.

Adrian napisał:

jednak obawiam się zagrożenia w postaci nowego, WIELKIEGO PBFa na PokeScenie

Masz na myśli projekt o którym mówią na PVF? O tym PBFie w realiach Polski? Nie wiem czy się na to nie skuszę jak im wyjdzie.

I nie obawiaj się konkurencji. Mi brakuje cały czas małego skromnego PBFa gdzie można się świetnie bawić w niedużym towarzystwie. Oni niech tworzą wielkie historię i epickie przygody. Nam wiele osób nie potrzeba. Byle by tylko ktoś był. Z znajomym bawimy się tylko we dwóch jak na razie. I jest nam fajnie.
chciałbyś przyłączyć się do tego projektu

Adrian napisał:

chciałbyś przyłączyć się do tego projektu

Dawno temu została nałożona na mnie klątwa. Miałem wtedy podpis który brzmiał:
"admin z klontfom" (błędy celowe).
Chodzi o to że wszystko w czym brałem poważniejszy udział( czytaj: od moda w górę) padało po niecałym tygodniu. Tak było z forami niejakiej DL27 na których byłem współ adminem czy PokePowerze na którym Juniorowałem.

Poza tym niezbyt lubię pracować przy budowaniu for oraz niezbyt się na tym znam. Mogę pomóc doradzając lub wymyślając.  Ewentualnie mogę poprowadzić parę gier dopóki nie znajdziecie kogoś lepszego.

Offline

 

#19 2012-07-03 15:25:11

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

kowalt napisał:

Cześć Conquest. Myślałem że nie pracujesz przy PBFach. Zaskoczyłeś mnie.

Z czegoś na chleb muszę mieć xD

kowalt napisał:

100 punktów jak powiesz mi jak to odkryłem.

http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=4613&start=64 i alles klar

kowalt napisał:

Co do absolwenta:
Nawet maturę zdałem! Teraz tylko czekam na wyniki rekrutacji na studia i wyniki egzaminu zawodowego.

Respekt


kowalt napisał:

Masz na myśli projekt o którym mówią na PVF? O tym PBFie w realiach Polski? Nie wiem czy się na to nie skuszę jak im wyjdzie.

Prawda jest taka, że przez tydzień/miesiąc będzie wielki ruch, a potem Darek znowu zamknie (o dziwo on w ogóle to rozważa ). Ja się nie skuszę. Mam posadę w PokeCollect PBF

kowalt napisał:

I nie obawiaj się konkurencji. Mi brakuje cały czas małego skromnego PBFa gdzie można się świetnie bawić w niedużym towarzystwie. Oni niech tworzą wielkie historię i epickie przygody. Nam wiele osób nie potrzeba. Byle by tylko ktoś był. Z znajomym bawimy się tylko we dwóch jak na razie. I jest nam fajnie.

Właśnie coś takiego chciałbym stworzyć. Małe, ale stabilne forum ze zgraną grupką użytkowników

kowalt napisał:

chciałbyś przyłączyć się do tego projektu

Ja na to jak na lato


kowalt napisał:

Dawno temu została nałożona na mnie klątwa. Miałem wtedy podpis który brzmiał:
"admin z klontfom" (błędy celowe).
Chodzi o to że wszystko w czym brałem poważniejszy udział( czytaj: od moda w górę) padało po niecałym tygodniu. Tak było z forami niejakiej DL27 na których byłem współ adminem czy PokePowerze na którym Juniorowałem.

Oj tam, oj tam, wszyscy to mają Jak dla mnie nadajesz się. Zobaczymy na jakie stanowisko.

kowalt napisał:

Poza tym niezbyt lubię pracować przy budowaniu for oraz niezbyt się na tym znam. Mogę pomóc doradzając lub wymyślając.  Ewentualnie mogę poprowadzić parę gier dopóki nie znajdziecie kogoś lepszego.

Forum sam sobie zbuduje, ale przydałby się ktoś kto zrobiłby jakąś grafikę.




Ogłoszenie:
poszukiwani:
- admin znający nieco php bb
- grafik
- GM (MG) (kilku)


Zapraszam do wstępnych zgłoszeń na te stanowiska. Proszę wysyłać je w formie Prywatnej Wiadomości. Podania w innej formie nie będą rozpatrywane.


@kowalt: Wyślij mi proszę swój nr gg (mam nadzieję, że posiadasz takowy)

Offline

 

#20 2012-07-03 15:47:04

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Nowe plany

Poznałem Cię po wieku oraz mailu na collecie.
Tak swoją drogą byłbyś ostatnią osobą jaką podejrzewałbym o babranie się w te sprawy.

Co do osób być może polecę cię pewnemu napaleńcowi na takie PBFy. Ale to dopiero po otwarciu.

A co do grafiki.  Najlepiej skorzystaj z jakiejś fabryki. Tylko musisz sam się do kogoś zgłosić. Prawdopodobieństwo że dobry grafik zgłosi się do Ciebie sam jest dość nikłe. Querry właśnie coś otworzył na PC.

Tak swoją drogą celowo wstawiłeś tu swój cytat jako mój cytat. Chodzi o to że wcześniej ja zacytowałem Ciebie a teraz ty używasz tego samego cytatu ale jakby to były moje słowa. Manipulant z Ciebie.

Kurde gdybym od początku wiedział że rozmawiam z kimś na prawdę poważnym to może i potraktowałbym to to inaczej. Wziąłem Cię za kolejnego napaleńca któremu po paru dniach się znudzi. W pełni zwracam honor w takim razie.
Tak btw. ktoś poza crossmotem zaproponował Ci pomoc? I czy ogłaszasz się na innych forach?

Offline

 

#21 2012-07-03 15:54:08

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

Ogólne ogłoszenie będzie jak ułożę ładnie działy i skomponuję jakąś grafikę (albo i nie).
Zaraz zgłoszę się do Querrego w tej sprawie.

A z cytatem to nie ogarniam xDDD

pamiętaj o gg

Offline

 

#22 2012-07-03 17:02:41

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Nowe plany

Niby posiadam gg ale nie korzystam. Problemem jest mobilny internet. Więc tylko w nagłych wypadkach z tego korzystam.
DO tej pory korzystałem z webgadu. Chyba będzie trzeba zainstalować to to. Wtedy pewnie będzie mniej żarło.

Querry to tylko propozycja. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy. Co do gadu to przy wolnej chwili i pokonaniu odwiecznego wroga( giń leniu!) postaram się do Ciebie zgłosić.

Offline

 

#23 2012-07-03 17:36:16

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

Masz ściśle tajną PW



A jeśli chodzi o tło to chyba to oleje, bo nie mam głowy

Offline

 

#24 2012-07-03 21:55:01

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Nowe plany

Takie jedna mapka do gifów (nie prze zemnie zrobiona ale nie ma creditsów) może posłużyć jako jakaś akademia pokemon:
http://zapodaj.net/images/c9d9479b37564.jpg
Mam tego więcej.

Ostatnio edytowany przez crossmoto1 (2012-07-03 21:55:21)

Offline

 

#25 2012-07-03 23:11:28

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

Tak szczerze to chce zadbac o graczy kozystajacych ze wszystkich urzadzen, a z grafikami ladowanie sie strony zabiera wiecej transferu i czasu. Tamten PBF bedzie w formie klasycznej. Grafiki mi sie nie przydadza.

Co do tla to postanowilem to olac - jak znajde kompetentne osoby (nawet po starcie) to wtedy sie tym zajme. Nie chce sprzedawac pudelka tylko zawartosc.

Ale dzieki Ci za zaangazowanie. Jak cos rozkrece to sie z Toba skontaktuje

Offline

 

#26 2012-07-04 12:37:01

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Nowe plany

Adrian napisał:

Tak szczerze to chce zadbac o graczy kozystajacych ze wszystkich urzadzen, a z grafikami ladowanie sie strony zabiera wiecej transferu i czasu. Tamten PBF bedzie w formie klasycznej. Grafiki mi sie nie przydadza.

Chwała Ci człowieku dobrej woli.

Adrian napisał:

Co do tla to postanowilem to olac - jak znajde kompetentne osoby (nawet po starcie) to wtedy sie tym zajme. Nie chce sprzedawac pudelka tylko zawartosc.

Jedno mądre przysłówko mówi że liczy się pierwsze wrażenie. A jak taki użytkownik zobaczy że jest ładnie to ma większe szanse zostać. Nie ma żadnych gotowych szablonów czy czegoś w tym guście?

Napisz jak tam ludność.  Ktoś do Ciebie dołączył czy męczysz się sam? No i czy masz jakiś pomysł który sprawi że ludzie tam zostaną i będą chcieli grać?

Offline

 

#27 2012-07-04 12:47:33

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

kowalt napisał:

Jedno mądre przysłówko mówi że liczy się pierwsze wrażenie. A jak taki użytkownik zobaczy że jest ładnie to ma większe szanse zostać. Nie ma żadnych gotowych szablonów czy czegoś w tym guście?

Szablony są, ale trzeba umieć je ustawić. Ja wcale nie znam się na php bb, ani innych syfach tego typu.

kowalt napisał:

Napisz jak tam ludność.  Ktoś do Ciebie dołączył czy męczysz się sam? No i czy masz jakiś pomysł który sprawi że ludzie tam zostaną i będą chcieli grać?

Nie męczę się, bo jeszcze nic nie robię (szukam właściwej nazwy). Ludzie przyjdą sami (i to mimo woli). Tak jak mówiliśmy - nie chcę robić PBFa wielkości domniemanego Valhallowego, lecz mały PBFcio dla elity, dla której liczy się gra, a nie wielka polityka PPSu, grafiki, flejmy i inne podobne ścierwa.

Offline

 

#28 2012-07-04 19:44:22

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Nowe plany

Hmm... A nie łatwiej zrobić forum na http://www.mojeforum.com/  . Jeśli tam byś się zdecydował zrobić forum to ja jestem tam bardziej obcykany niż na pun.pl . Tam wszytko łatwiej się robi forum, łatwiej dodaje się sygny, bannery itp. . A wyjdzie ten sam efekt co na pun.pl tylko, że łatwiej. A jeśli chodzi o nazwy to ci parę prześle na gg tylko napisz.

Ostatnio edytowany przez crossmoto1 (2012-07-04 20:50:06)

Offline

 

#29 2012-07-04 21:31:21

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Nowe plany

Podeslij kilka propozycji nazw na PW, a moje gg masz na moim profilu.

Obczaje to mojeforum, chociaz na poczatku chcialem zrobic na fora.pl

Offline

 

#30 2012-07-04 22:21:53

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków materace janpol Ostrovit A-AKG 200g