Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#31 2012-06-06 21:53:27

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- O rety - powiedziałam - jakby co to niechciałam mu czegoś złamać - powiedziałam  - Ok Piorun zaatakuj ThunderShock ale nie atakuj za silnie może naprawde mu się coś stało - powiedziałam do Pioruna - Chm.... czy to kolejna zmyłka czy naprade mu się coś stało ? - powiedziałam pod nosem .

Ostatnio edytowany przez mixidixi (2012-06-06 22:03:16)

Offline

 

#32 2012-06-06 22:04:51

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Gratuluję. Odkryłaś pułapkę. Jestem pod wrażeniem. Brawa i oklaski. Podobają mi się twoje odpisy. Na prawdę.Nawet nie wyobrażasz sobie jaka to satysfakcja mieć takeigo gracza. A co dopiero dziewczynę!
_____________________________________________________
Piorun wystrzelił kolejnym atakiem który trafił. Ponownie nie udało się sparaliżować przeciwnika. Ptak po tym jak oberwał wzleciał. To była pułapka. Pokemon chciał wykorzystać twoją wrażliwość i nieuwagę by zaatakować z zaskoczenia. Pichu zaczyna się lekko kołysać. W końcu to jeszcze Pokedziecko. Nie będzie wstanie walczyć zbyt długo. Taillow ponownie użył Double Teama lecz tym razem jest wśród iluzji i czeka na odpowiedni moment do ataku.

Taillow
HP-60%
Stan - Wkurzony że jego sztuczka się nie udała. Ponownie zwielokrotniony czeka na okazję.

Pichu
HP-100%
Stan - Czujnie obserwuje oponenta. Nie ma już zbyt wiele sił.

Offline

 

#33 2012-06-06 22:11:37

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Piorun prosze wytrzymaj jeszcze troche użyj Charm jak zaatakuje to przynajmniej troche mniej odczujesz ból  ! - krzyknełam do pokemona - Prosze wytrzymaj Piorun - szepnełam pod nosem .



Ps. Dzięki za słowa uznania to miłe   !

Ostatnio edytowany przez mixidixi (2012-06-06 22:14:03)

Offline

 

#34 2012-06-06 22:19:50

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Mi też jest miło prowadzić grę kogoś kto myśli samodzielnie. Tak trzymaj a na pewno daleko dojdziesz w tej grze.
______________________________
Pichu ponownie próbuje oczarować(Charm) ptaka. Lecz tym razem ptak nie poddał się wdziękowi myszki. Może to dlatego że obdwa pokemony są tej samej płci.  Nagle iluzję zniknęły. Pichu chciał wykonać Thundershock lecz niestety nie starczyło mu już sił. Taillow postanowił to wykorzystać i stara się trafić Quick Atackiem w Pichu. Lecz tego już nie ma na miejscu walki. Teraz stoi tam Futrzak gotowa przejąć pojedynek po Pichu. Sama mysz leży koło Ciebie i odpoczywa. Czyżby to Futrzak odciągnąła go od walki?

Taillow
HP-60%
Stan - Zdziwiony tym co się stało. Odzyskał pewność siebie ponieważ Zigzagoon nie ma żadnych ataków działających superefektywnie na niego. Zmęczony.

Pichu
HP-100%
Stan: Opadły bez sił. Plan ptaka się powiódł. Widać że jest mu przykro z powodu tego że cię zawiódł. Przynajmnije w swoim przekonaniu.

Futrzak
HP:100%
Stan: chętna by pomścić swojego opadłego z sił przyjaciela.

Offline

 

#35 2012-06-06 22:26:14

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Piorun świetnie się spisałeś byłeś bardzo dobry niemartw się kiedyś zawsze są poraszki ale nie można się tak martwić - powiedziałam do pokemona - Futrzak jesteś gotowa pomścić Pioruna jeśli tak to zaczynamy użyj headbutt postaraj się nieważne czy go złapiemy czy nie teraz jest ważne żeby dać z siebie wszystko ! - krzyknełam do pokemonów bardzo zdeterminowanym głosem .

Ps. chciała bym kiedyś być tu bardzo silnym graczem i wiedze biore z odcinków mangi i takich tam no wiesz strategi

Offline

 

#36 2012-06-06 22:33:37

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Koleżanka też czyta mangę?
____________________________________
Pichu spojrzał na Ciebie wdzięcznym wzrokiem Widać że bardzo liczy się z twoim zdaniem. Usnął tuląc się do twoich stopek. Taillow zaatakował Quick Atackiem  a Futrzak skontrował go Headbuttem. Pokemony zderzyły się i odbiły od siebie. Zigzagoon z racji większej wagi bez problemu upadł na ziemię. Taillow nie miał tyle szczęścia. Odleciał po uderzeniu i już miał przywalić cielskiem w drzewo gdy pomógł mu stary Taillow. Widać że był niezadowolony. Ptaki pogdakał chwilę ze sobą. Po skończonej rozmowie przeciwnik odleciał. Po chwili wrócił z jagodami dla twoich pokemonów. Następnie wtula się w Ciebie. Widać ze zakomunikował przywódcy że chce odlecieć by z tobą podróżować. O to się pewnie pokłócili. Twoje nastawienie do Pokemonów musiało zrobić na nim duże wrażenie.

Offline

 

#37 2012-06-07 10:29:33

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Taillow czyli chcesz z nami podróżować świetnie ! - powiedziałam do Taillowa , pogłaskałam po głowie i lekko udeżyłam go pokebolem - Piorun , Futrzak świetnie się spisaliście jesteście wspaniali ! - powiedziałam do pokemonów .

Ps. czytam ale ostatnio zrobiłam sobie krótką przerwe jakieś pół miesiąca ...

Offline

 

#38 2012-06-07 12:03:54

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Yo prawdopodobnie jeden z ostatnich odpisów. Goldpokefan najpewniej dzisiaj mi was odbierze.
_________________________
Taillow spojrzał wyzywająco na przywódce. Oznacza to że kiedyś będzie chciał tu wrócić i stoczyć z nim pojedynek. Futrzak podskakuje wesoło zadowolony że udało mu się trafić oponenta. Piorun leży odpoczywając.
Przywódca spojrzał na was jeszcze raz i odleciał do gniazda. Taillow spojrzał na Ciebie i na twoje stworki wesoło.
To chyba czas by go złapać.

Offline

 

#39 2012-06-07 12:11:09

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Dobrze pokeboll ruszaj ! - krzyknełam i rzuciłam pokebol w strone Taillowa - Dobrze Piorun wracaj odpocznij w pokebolu - wróciłam mojego Pioruna do pokebola - Ok ty Futrzak zostajesz powęszymy może jeszcze troche za jakimś fajnym pokemonem - powiedziałam do Futrzaka wziełam pokeboll mojego nowego pokemona i postanowiłam go nazwać Alvin i ruszyliśmy do centrum pokemon a potem znowu wróciliśmy szukac fajnego pokemona .


Ps. Aha czyli teraz Goldpokefan będzie mi odpisywał ok .

Ostatnio edytowany przez mixidixi (2012-06-07 12:15:01)

Offline

 

#40 2012-06-07 14:25:01

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: mixidixi trip

Tak teraz ja dalej będe prowadził. _________________________
Taillow wszedł do pokeballa bez problemów.
Po wizycie w PC Idziecie dalej szukać pokemonów. Zgodnie z twoim poleceniem Futrzak zaczeła niuchać w
posżukiwaniu pokemonów po chwili szukania nagle twój pokemon stanoł jak wryty i zaczął się trząść!

Offline

 

#41 2012-06-07 18:34:22

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Co ci jest Futrzak ? - zapytałam - Wywęsyłeś coś ? - zapytałam Futrzaka po raz 2 - Ciekawe co mój Futrzak wywęszył - pomyślałam - Chyba to coś dużego jak tak się zlękł - pomyślałam - Futrzak powiedz co wywęszyłeś - powiedziałam do mojego pokemona .

Offline

 

#42 2012-06-07 19:43:34

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: mixidixi trip

Futrzak ożywiła się i zaczeła cię nerwowo odciągać w przeciwną stronę tak jakby chciała żebyś zaczeła uciekać W ułamku sekundy można było wyczuć Trzęsienia ziemi, a w kolejnej sekundzie można było zobaczyć gołym okiem Gigantyczne stado Tauros'ów pędzące w waszą stronę!!
I teraz wiele pokemonów zaczeło uciekać przed Tauros'ami.

Futrzak zamarła w bezruchu!

Offline

 

#43 2012-06-07 19:48:30

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- O matko Futrzak wracaj do pokebola szybko !! - krzyknełam i zaczełam biec ile sił w nogach - Aaaaaaa pomocy !! - krzyknełam biegnąc jak najęta - Aaaajjj co zrobić - myślałam - Mam pomysł uciekam na drzewo !! - krzyknełam i próbowałam znaleść jakieś drzewo .

Ostatnio edytowany przez mixidixi (2012-06-07 19:54:59)

Offline

 

#44 2012-06-07 20:06:29

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: mixidixi trip

Bieg w stroę drzewa idzie ci bardzo sprawnie ale Tauros'y nadal nieodpuszczają!
Biegnąc zauważasz małą Buneary której mała łapka zaplątała się w krzaczek!! Pokemon próbuje bezszkutecznie się uwolnić!

Jaka będzie twoja reakcja?

Offline

 

#45 2012-06-07 20:14:53

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Ojeju biedny pokemon  - powiedziałam do siebie - Buneary zaraz ci pomoge ! - krzyknełam i podbiegłam do małego pokemona bardzo szybko - Nie ruszaj się zaraz ci pomoge ! - krzyknełam i próbowałam pomuc małemu pokemonowi wyrwać łapke z tego krzaku - Niemoge ją/jego zostawić na pastwe losu pod kopytami taurosów - pomyślałam .

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków materace janpol Ostrovit A-AKG 200g