Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#16 2012-06-05 22:01:22

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Zastępuję chwilowo Goldenpokefana. Myślę że nie masz nic przeciwko. Życzę miłej gry
_______________________________________

Futrzak zaczął węszyć. Odbiegł w krzaki lecz po chwili wrócił. Przyniósł parę jagód które Ty oraz twoje stworki z chęcią spałaszowaliście. Po skromnym posiłku ruszyłaś w drogę. Futrzak niuchał przy ziemii szukając zapachu jakiegoś stworka. Niestety nic ciekawego nie mógł wywęszyć. Po krótkim spacerku doszliście do dużego drzewa. Futrzak od razu nim się zainteresował. Piorun od razu skapnął o co chodzi. Wskazał ci na górę. Na gałęziach drzewa spały sobie Pidgeye. Powyżej gniazdo budował jakiś Taillow. Za to zza drzewem mogłaś usłyszeć odgłosy wydawane przez Pokemony które brzmiały jak:
Hop Pip Hop Pip.

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-06-05 22:03:39)

Offline

 

#17 2012-06-06 13:00:07

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Pidgeye są fajne ale dosyć słabe , Taillow jest nawet fajny ale trudniej będzie go upolować .... - pomyślałam - Ok spróbujmy ...... Piorun zaatakuj Taillow ThunderShock zaatakuj silnie i zarazem bardzo celnie wierze w ciebie - powiedziałam - fajnie by było gdyby Taillow się jeszcze sparaliżował ... - pomyślałam .


Ps. nie mam nic a nic przeciwko żebyś chwilowo zastąpił Goldpokefana .

Ostatnio edytowany przez mixidixi (2012-06-06 13:22:56)

Offline

 

#18 2012-06-06 13:43:13

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Pidgeye widziały co się święci i odleciały wypłoszone. Za to Taillow  specjalnie przyjął na siebie atak. Zauważyłaś że pokemon ptak zachowuje się jakby chciał obronić gniazdo. Oznacza to że nie jest ono puste. Być może są w nich jajka lub młode pisklaki Taillowa. Ale oznacza to też jedno. Do płodnych jajek potrzeba dwóch osobników. Męskiego i żeńskiego. Ten pilnuje gniazda. A gdzie jest drugi?

Taillow
HP-80%
Stan - zaniepokojony rozgląda się jakby na kogoś czekał. Nie przystępuje do walki.

Pichu
HP-100%
Stan - Wypoczęty. Wypina dumnie pierś.

Offline

 

#19 2012-06-06 13:54:51

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Myślałam że to gniazdo jest dopiero w budowie ..... - pomyślałam - Znając życie to zaraz wyskoczy kolejny Taillow - powiedziałam pod nosem - Ok Piorun zaatakuj Taillowa ThunderShock ! - powiedziałam

Offline

 

#20 2012-06-06 14:02:50

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Zazwyczaj gniazda ptaków są dobudowywane. Wzmacniane po wykluciu młodych. Dlatego tak to wyglądało
______________________________
Taillow postanowił opuścić gniazdo i ściągnąć na siebie swoją uwagę. Usłyszałaś piski z gniazda. Znaczy że są tam młode. Taillow tym razem uniknął ataku i krąży was. Stara się kupić sobie jak najwięcej czasu. Widać że jest zdenerwowany. Za pewne nie chciałby zostawić pisklaków na pastwę losu.

Taillow
HP-80%
Stan - zmęczony. Przeciąga czas latając by było trudniej go zaatakować.

Pichu
HP-100%
Stan - Lekko zmęczony po dwukrotnym ataku wykorzystującym jego siły. Chętny do dalszej walki.

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-06-06 14:03:06)

Offline

 

#21 2012-06-06 14:07:18

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Tam są pisklaki oj - powiedziałam - Pichu chyba się wycofujemy niemoge pozbawić 1 rodzica tych piskląt bo chciałam sobie złapać latającego pokemona niemoge... - powiedziałam do Pichu .

Offline

 

#22 2012-06-06 14:25:11

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Naglę usłyszałaś gruchot za tobą. Jest tam inny Taillow.  Patrzy na Ciebie uważnie. Na Ciebie i twojego Pichu. Nie atakuje was jednak. Daje jakiś owoc ptakowi z którym przed chwilą walczyłaś. Tamten wyzdrowiał i ukłonił się Tobie jakby chciał podziękować. Taillow który przyleciał jest większy. Być może jest to przywódca jakiegoś stadka a ojciec tych małych. Gruchnął głośno jakby chciał kogoś przywołać. Nagle przyleciał inny Taillow. Młody i gotowy do walki.  Ten nowy patrzy na Ciebie wyzywającym wzrokiem.

Offline

 

#23 2012-06-06 14:43:34

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Jednak wyszło mi to na dobre - powiedziałam - Taillow przyjmójemy twoje wyzwanie ! - powiedziałam do Taillow'a - Pichu przygotuj się ! - krzyknełam do mojego pokemona - ale najpierw Taillow nieruszaj się zeskanuje cię dexem - powiedziałam do dzikiego pokemona - Ok Piorun najpierw użyj Charm a potem ThunderShock i pamiętaj o unikach - powiedziałam do mojego Pichu - O jeszcze jedno Futrzak pokaż się ! , chcę żebyś patrzył na walke Pichu i zdobywał nową wiedze naprzykład o unikach -powiedziałam do Futrzaka - Ok zaczynajmy bitwe !! - krzyknełam .

Offline

 

#24 2012-06-06 16:13:09

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Oto jakie informacje przekazał ci Pokedex:
Taillow http://ligapokemon.pun.pl/_fora/ligapokemon/gallery/519_1332445602.gif
Ataki: Peck, Double Team, Quick Atack
NORMAL / FLYING
Płeć:http://img18.imageshack.us/img18/5776/malern8.gif

Taillow ukłonił się i wzleciał. Na sam początek użył Double Teama przez co widzisz iluzje ptaka. Pichu nie wie który z nich jest prawdziwy i czeka na twoje słowa. Sam Taillow nie atakuje żeby się nie zdradzić.
Ptak który go zawołał usiadł na gałęzi i przyglądał się walce.

Taillow
HP-100%
Stan - zwielokrotniony przez iluzję.

Pichu
HP-100%
Stan - Lekko zmęczony po poprzednich ataków. Czeka na twoje polecenia.

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-06-06 22:34:03)

Offline

 

#25 2012-06-06 16:30:04

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Chm... co zrobić... - pomyślałam - Pichu użyj Charm i rób uniki - powiedziałam do pokemona - Wierze w ciebie Pichu ! - krzyknełam - Jaki jest skuteczny sposób żeby zlikwidować iluzje .....  -  zadawałam sobie pytanie w głowie - Pichu słuchaj szybko biegaj po polu walki zaufaj mi ! - krzyknełam do Pichu .

Offline

 

#26 2012-06-06 20:19:24

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Pichu (Piorun jeśli dobrze kojarzę tak?) osłabił atak Taillowa i zaczął biegać po polu walki. Widać że bardzo Ci ufa i wierzy że znalazłaś sposób by coś zrobić. Ptak przygląda się ciekawie nie za bardzo wiedząc jaką kontrę szykować. Futrzak ciągnie cię za nogawkę wskazując na drzewo. Widać że chce ci pokazać coś ważnego. Może wywęszył prawdziwego Taillowa?

Taillow
HP-100%
Stan - zwielokrotniony przez iluzję.

Pichu
HP-100%
Stan - Zaczyna powoli sapać. Biega po polu walki

Offline

 

#27 2012-06-06 21:32:37

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Co Futrzak oco ci chodzi ? - zapytałam pokemona - Chcesz mi coś pokazać ? , co z tym drzewem ? - zapytałam powtórnie  - Pichu zwolnij troche bo szybko opadniesz z sił ! - krzyknełam do Pioruna - Chm.... ciekawe co z tym drzewem .... - myślałam i zaczełam się bardzo przyglądac temu drzewu .

Offline

 

#28 2012-06-06 21:37:23

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Na gałęzi widzisz Taillowa który śmieję się z twoich strategii. Widać że ptak chciał najpierw zmęczyć twojego pokemona a dopiero potem stanąć z nim do walki. Iluzję zniknęły a prawdziwy Taillow podleciał do was. Wciąż nie atakuje. Widocznie boi się podejść do elektrycznej myszki by nie oberwać z bliska elektrycznym atakiem.

Taillow
HP-100%
Stan - Zadowolony krąży dookoła twojego Pioruna. Bardzo pewny siebie.

Pichu
HP-100%
Stan - Wkurzony że dał się tak łatwo oszukać. Zasapany lecz chętny do walki.

Offline

 

#29 2012-06-06 21:42:37

mixidixi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Pikachu

Re: mixidixi trip

- Grrrr dobra Piorun zaatakuj celnie i silnie taillowa ThunderShock i pamiętaj o unikach wierze w ciebie wygramy razem przezwyciężymy wszystko ! - krzyknełam do mojego pokemona - Grrr dlaczego tak łatwo dałam się nabrać .... - myślałam - Ten Taillow jest silny będzie nizłym treningiem dla mojego Pioruna - powiedziałam pod nosem .

Ostatnio edytowany przez mixidixi (2012-06-06 21:47:26)

Offline

 

#30 2012-06-06 21:49:41

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: mixidixi trip

Pewność siebie zgubiła twojego przeciwnika. Został trafiony pThundershockiem i spadł na ziemię. Stara się wstać by znowu odlecieć ale niezbyt mu to wychodzi. Być może upadł na skrzydło i coś sobie zrobił?
Stary Taillow uważnie przygląda się walce. Być może testuje młodego lub Ciebie. Chyba ma jakieś plany względem was.

Taillow
HP-75%
Stan - Leży i pojękuje.

Pichu
HP-100%
Stan - Skacze z radości. Czeka na dalsze polecenia.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww Szkło w kuchni Warszawa Doradca podatkowy Łódź