Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#31 2012-05-29 14:32:23

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Bulbazaur może być dobrym wyborem. Przeraża mnie troszkę określenie stado ale zobaczymy co da się zrobić. Może uda mi się wyciągnąć jednego z nich.  Nie prowadzę mleczarni więc Miltank niezbyt mi się przyda. Pomyślałem.
Zaprowadź mnie do Bulbazaurów. Zwracam się do kotki a do Blaze'a mówię:
Postaraj się trzymać blisko. Nie chcę się znowy zgubić. W drodze powrotnej postaramy się skołować coś do żarcia.

Offline

 

#32 2012-05-29 14:50:52

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Droga mija spokojnie. W połowie drogi zauważacie samotnego Minccino jedzącego jagody. Twój Blaze wygląda na głodnego i chyba chce się rzucić na jagody należące do Minccino.

Offline

 

#33 2012-05-29 14:59:55

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

No dobra. To będzie dobry sprawdzian waszej pracy zespołowej!Blaze jak jesteś głodny to lepiej się postaraj! Na razie osłaniaj Claw! Jeśli przeciwnik będzie chciał ją zaatakować to go odepchnij! Claw biegnij w jego stronę przeskocz i zaatakuj od tyłu Fury Swipem!

Offline

 

#34 2012-05-29 19:21:00

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Minccino uciekł wystraszony i pozostawił swoje jagody.
A Blaze rzucił się na jagody i je zjada.

Offline

 

#35 2012-05-29 19:24:00

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Poszło. Ciekawe czy uciekł bo przestraszył się sytuacji czy moja Claw jest postrachem tego pola  Myślę i patrze jak Blaze pałaszuje żarełko.
Blaze podziel się z nową kumpelą. A ty się nie wstydź Claw. Namawiam poki do wspólnego posiłku.
Nie zjedzcie wszystkiego. Jest to tak jakby zdobyczne żarcie więc uprzejmie byłoby zostawić troszkę tamtemu stworkowi. Pouczam moje Pokemony. Następnie czekam aż będą gotowe i ruszam dalej by zobaczyć Bulbazaury.

Offline

 

#36 2012-05-29 22:23:25

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Uciekł że względu na sytuację
Claw podchodzi i bierze kilka jagód i kilka przynosi tobie, a resztę jagód zjada łapczywie Blaze.

Trochę później w końcu docieracie do małego stada Bulbasaur'ówi i Ivysaur'ów.

Offline

 

#37 2012-05-29 22:28:42

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Będę musiał dowiedzieć się co oznacza taka zachłąnność na jedzenie u Blaze'a. Zrobię to przy najbliższej wizycie w Centrum. Pomyślałem i przyglądam się grupce roślinnych pokemonów.
Chowam obydwa stworki do ich kulek by nie zostać zauważonym przez rodzinę zaurów.
Jak wybawić jednego z nich ze stada. Najpierw poprzyglądam się im żeby poznać ich zachowanie. Wtedy może coś wymyślę. Jak nie to odpuszczę. Nie ma sensu zaczynać walki z stadem.

Offline

 

#38 2012-05-29 23:17:31

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Ich zachowanie spokojniutko sobie chodzą niektórzy śpią a inni jedzą Jagody i Owoce
Nagle zauważasz że z boku stoi kilka mniejszych Bulbasaur'ów obok mini lasku 6 drzew i kilkanaście wysokich krzaków (W to miejsce można zaciągnąć jakiegoś Bulbasaur'a lub Ivysaur'a).

Offline

 

#39 2012-05-29 23:24:14

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Ivysaur niezbyt mnie interesuje. Wolę trenować poki od maleńkości. Jak więcej razem przeżyjemy tym lepiej. Poza tym mogę mieć wtedy wpływ na ich rozwój. Pomyślałem jeszcze raz analizując sytuację.
Blaze! Mam dla ciebie misję specjalną! Słuchaj poleć i przynieś mi jak najwięcej owoców i jagód z pobliskich drzew. Mój plan wyjawię dopiero kiedy znajdziesz owoce Mówię i staram się znaleźć w grupce Bulbazaurów odpowiedni okaz. Nie za młody by nie był zbyt pilnowany przez matkę ale i nie za stary by pojedynek z nim był długi i żebym nie zwrócił uwagi reszty.

Offline

 

#40 2012-05-30 09:44:29

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Blaze poleciał na drzewo w celu znalezienia owoców, A ty w tym czasie wypatrzyłeś niemałego, niedużego Bulbazaur'a który jest trochę oddalony od resty grupy trzeba go tylko wybawiać troszkę dalej
Po chwili pokemon który poszedł po owoce wrócił i wręczył ci to co przyniósł (I wrócił z Pobrudzonym pyszczkiem od owoców).
Masz owoce Co Zamierzasz?

Offline

 

#41 2012-05-30 13:40:48

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

No dobra. Przechodzę troszkę dalej. Ustawiam w jakichś krzakach owoce.
Claw zostań tu. Na mój znak poruszysz tu krzakami. Zwrócisz w ten sposób uwagę reszty. Następnie zwiejesz i zaczniesz bawić się z tym Bulbazaurem Mówię i wskazuje na wybranego malca.
Staraj się zaciągnąć go do tych wysokich krzaków. Tam stoczę z nim walkę.
Chce go złapać. Więc tym razem to będzie uczciwa walka jeden na jednego. Blaze świetna robota. Troszkę się przybrudziłeś ale jesteś facetem. Po całej akcji zafunduje wam odpoczynek i posiłek! Kiedy Bulba tu podbiegnie to spróbuj na wstępie oszołomić go uderzając ogonem! Zwracam się do jaszcurki i czekam na rozwój wydarzeń.

Offline

 

#42 2012-05-30 14:22:54

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Wszystko poszło po twojej myśli.
Blaze uderzył go ogonem ale to na Bulbazaur'że nie zrobiło wrażenia i atakuje Razor Leaf

Blaze 65%
Bulbazaur 97%

Offline

 

#43 2012-05-30 14:34:52

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Skanuje przeciwnika Dexem.
Miałem adzieje że atak z zaskoczenia go ogłuszy. Nie dobrze.
O kurde. Niezły jest. W razie czego szykuj się do odwrotu. Skoro on jest w miarę nieduży to jak dobry jest normalny dorosły przeciwnik! Zależy mi na nim więc próbuj. Nie jest dobrze. Potrafi atakować z dystansu więc mamy problem. Tym razem żadnych uników. Nie mają sensu ponieważ nie znasz dystansowych ataków. Ciągła walka w natarciu. Atakuj ciągle Scratchem i uderzaj go ogonem na zmianę. Nie pozwól mu naszykować i wyprowadzić żadnego ataku! Powiedziałem jaszczurce a następnie zwracam się do kotki:
Claw rozgrzej się. Niedługo zastąpisz Blaze'a!

Offline

 

#44 2012-05-30 16:03:40

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Blaze niezdążył zaatakować ponieważ Bulbazaur przerwał walke i "powiedział" że chce walczyć z twoimi dwoma pokemonami na raz bo wie że da radę.
Bulbazaur czeka na twoją odpowiedź.

BULBASAUR
Ataki: Vine Whip, Razor Leaf
GRASS / POISON

Offline

 

#45 2012-05-30 16:15:43

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Jesteś bardzo pewny siebie. Żeby Cię to nie zgubiło. Zgadzam się. Chciałem walczyć pojedynczo by oddać ci szacunek jako wojownikowi. Ale widzę że ty nie doceniasz mnie i moich kumpli. Blaze! Claw! Pokażmy mu! Nie zależy mi na zwycięstwie. Pokażmy naszą wolę i serce walki! Zawołałem żeby nakłonić pokemony do walki.
Blaze. Uderzaj go ogonem dopóki nie zostanie poparzony! Claw Zwracaj na siebie uwagę. Kiedy zobaczysz że Bulbazaur zmierza w twoim kierunku to odskakuj na boki. Jego  Razor Leaf atakuje zapewne tylko przed siebie więc boki powinny być bezpieczne. A jeśli zobaczysz że ma zaatakować Blaze'a to powstrzymaj go Fury Swipem!

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfotobudka na wesele Poznań filtr biologiczny skandia produkty