Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-05-28 17:48:28

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

kowalt trip

Razem z Blazem postanowiliśmy że miejscem naszej pierwszej wędrówki będzie pole. Wypuszczam go na miejscu i zwracam uwagę  by płomieniem na swym ogonku nie spalił czegoś przypadkiem.

Offline

 

#2 2012-05-28 18:14:09

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Blazem żeby na pewno
niczego nie spalić wskakuje ci na na głowe i gdy już znalazł się na twojej głowie w oddali zauważył w oddali Meowth i cię o nim poinformował.
Teraz twój pokemon czeka na twoją decyzję
Co zrobisz?

Offline

 

#3 2012-05-28 18:31:42

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Pozwól że to co robię będę zapisywał normalnie a to co mówię kursywą.
____________________
Jeżeli mam Pokedex to skanuje nim stworka.
Nasz pierwszy oponent! Parę słów przed walką. Musimy się jakoś bronić. Masz ogon to go wykorzystaj, właśnie do obrony. Staraj się nim odbijać ataki kota. Jest kotem więc o ataku z zaskoczenia nie ma co marzyć. Spróbujemy wykorzystać więc element zaskoczenia. Wybiegnij na niego jak najszybciej potrafisz i zaatakuj Scratchem!

Offline

 

#4 2012-05-28 18:49:37

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Ko możesz tak pisać, a i każdy ma pokedex od początku.
____________________

MEOWTH
Ataki: Scratch, Bite, Fury Swipe,
NORMAL
Płeć: Dz

Pokemon kotka zajęta higieną niezdążyła się obronić i Scratch zadaje krytyczne obrazenia.

Blazem 100%
Meowth 70%

Twój pokemon czeka na dalsze polecenia.

Offline

 

#5 2012-05-28 18:53:35

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Okiej
____________________
Świetnie Blaze! Teraz cały czas odskakuj od niej i Growluj w jej stronę! Jak nadarzy się okazja by wykonać czysty atak to ponownie Scratchuj. Mówię z nadzieją że kotka nie będzie szybsza od mojej jaszczurki.

Offline

 

#6 2012-05-28 19:19:57

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Blaze obniża atak Meowth.
Meowth atakuje Bite ale trafia w ogon twojego pokemona (Któremu poradziłeś żeby bronił się ogonem), Meowth po chwili odskakuje od jego ogona z oparzeniami.
Blaze prawie nieodczuł ataku wrogiego pokemona.

Blazem 90%
Meowth 45% "Oparzona"

Offline

 

#7 2012-05-28 19:38:54

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Nieźle Blaze! Następnym razem spróbuj się nim zamachnąć! Teraz zamarkuj atak ogonem. Tak naprawdę spróbuj  Scratchnąć kocice. Następnie rozpocznij serie uników. Niech poparzenie ją wykończy!

Offline

 

#8 2012-05-28 20:01:43

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Blaze trafia krytycznym uderzeniem!
Meowth otrzymała rany od oparzenia, Meowth próbuje uciec z pola walki bo wie że niema szans.

Blazem 90%
Meowth 10% "Oparzona"

Offline

 

#9 2012-05-28 20:07:53

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Blaze skończ! I tak jej nie dogonisz na swoich dwóch łapach. Mówię do Charmandera a następnie wołam za kotką:
Dzięki! Sorki że cię poturbowałem! Nie uciekaj. Może zechciałabyś do mnie dołączyć? Albo chociaż mógłbym pomóc ci się  wyleczyć jakoś.
Ciekawy czy mnie posłucha robię parę kroków w jej stronę.

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-05-28 20:08:22)

Offline

 

#10 2012-05-28 21:07:23

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Pokemon niezważając na twoje słowa biegnie dalej, lecz na chwilę spojrzał za siebie i nagle tak jakby zapadł się podziemie po prostu Znika!!
Po chwili słychać rozpaczliwe miauczenie dochodzące z tego miejsca gdzie znikł pokemon.
Co zrobisz?

Offline

 

#11 2012-05-28 21:12:34

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Podbiegam do miejsca zniknięcia. Gdy jestem już blisko podchodzę ostrożnie uważnie obserwując otoczenie.
Blaze bądź czujny! Uważnie obserwuj okolice! Zwróciłem się do Charmandera.
Może to być pułapka kłusowników lub jakiś inny silniejszy pokemon! Pomyślałem sobie, obawiając się zarówno konfrontacji z silniejszym trenerem jak i silnym dzikim pokemonem.
Nie bój się! Zrobię wszystko by ci pomóc! Wołam jeszcze w stronę gdzie słychać miauczenie.

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-05-28 21:13:25)

Offline

 

#12 2012-05-28 21:34:59

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Podchodząc bliżej zauważasz średnich rozmiarów dziurę w ziemi a w niej pokemona który rozpaczliwie miauczy.
Blaze patrzy na ciebie czekając na twoją decyzję.

Offline

 

#13 2012-05-28 21:41:54

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

A więc pułapka.  Stań na czatach i daj mi znać jak zobaczysz zbliżających się ludzi. Mówię do Blaze'a i podchodzę do dołu.
Już spokojnie. Nie skrzywdzę cię! Pozwól mi się wyciągnąć i zanieść do Centrum Pokemon. Mówię do kotki i wyciągam ostrożnie rękę w jej stronę. Jak będzie próbowała mnie podrapać to cofam rękę. Jeśli nie to staram się ją wyciągnąć.

Offline

 

#14 2012-05-28 22:41:56

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: kowalt trip

Pokemon ma zaczerwienioną łapke najprawdopodobniej zwichnięta,
Kotka pozwala żebyś wzioł ją na rece gdy wynosisz rannego pokemona z dziury okazuje się że niema twojego pokemona!

Offline

 

#15 2012-05-28 22:49:41

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: kowalt trip

Kurde! Jak ta wielka jaszczurka mogła zostać porwana. Pewnie zobaczył coś ciekawszego niż Ja i polazł to obejrzeć. Albo rzeczywiście został porwany! Piękny początek przygody. Nie mam czasu. Gdybym mógł to najpierw poszedłbym wyleczyć Mewtha a potem poszukałbym tej sieroty. Ale nie wiadomo co się mogło stać! Staraj się nie panikować! Kurde! Myślę zaniepokojony.
No cóż kotku. Węch kotów podobno nie jest tak dobry jak u psów ale powinieneś dać radę go wyczuć. Zwłaszcza że nie może być daleko. Wiem że nie możesz chodzić dlatego cię poniosę. Ale najpierw czy pomożesz mi go odnaleźć? Potem zabiorę cię do przemiłej Siostry Joey. Pytam kotka i w trakcie przemowy rozglądam się za jakimiś śladami.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww Szkło w kuchni Warszawa Doradca podatkowy Łódź