Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-07-13 09:37:43

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Gry

Chyba jasne. Co polecanie a co odradzacie.
A więc zacznę. Od razu uprzedzam że mój sprzęt swoją młodość miał lata temu więc nie będą to najnowsze gierki.
Seria Devil May Cry. Dwie pierwsze części na Playstation2 a reszta jest już multiplatformowa. Najlepszą częścią jest 3. Jak lubisz Slashery i gry akcji to grzechem byłoby nie zagrać.

Dwa pierwsze Gothici + NK. Czyli jeden z najlepszych Action-RPGów naszych czasów. Dziś już trochę zapomniany ale ja zawsze świetnie się przy nim bawię. Kolejne części nie są już tak dobre.

Serią Heroes of Might and Magic. Fani strategii turowych ze świecą mogą szukać lepszej gry dla siebie. I znowu trzecia część najlepsza. Zwłaszcza z dodatkami. Nie jedną noc zarwałem grając w multi Heroesów z kumplami.

Seria LEGO. W pojedynkę może znudzić ale złota zasada gier mówi że wystarczy dodać tryb współpracy by gra zaczęła wyglądać ciekawiej.

Na DSa nic wam polecał nie będę bo pewnie mało kto z was go posiada. Potem dopiszę jeszcze parę tytułów.

Offline

 

#2 2012-07-13 10:23:19

crossmoto1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: Gry

Lego - Pjona ! Masz całkowitą racje.
A ja dam tu swoje propozycje.
Cs - Counter Strike, jeśli lubisz strzelanki ta gra jest dla ciebie. Tylko jeśli nie masz internetu to tak fajnie sobie nie pograsz bo z botami.

Batman Arkham Asylum/City - Fajna gra, dużo walk, gra spodoba się osobą które lubią walczyć, ma trochę wątków chorrorystycznych.

Offline

 

#3 2012-07-13 10:38:31

 Conquest

Hegemon i Imperator

37864756
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 74
Punktów :   
Wiek: 17
Ulubiony pokemon: Blaziken

Re: Gry

Pokemon 4ever <3

Offline

 

#4 2012-07-13 21:03:31

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Gry

crossmoto1 napisał:

Cs - Counter Strike, jeśli lubisz strzelanki ta gra jest dla ciebie. Tylko jeśli nie masz internetu to tak fajnie sobie nie pograsz bo z botami.

Nie jestem fanem CSa. Z sieciowych szczelanek(wybaczcie że tak to pisze )  dużo lepszy jest Battlefield Heroes. I w przeciwieństwie do CSa jest na prawdę darmowy. No ale kwestia gustu a o gustach się podobno nie dyskutuje .

crossmoto1 napisał:

Batman Arkham Asylum/City - Fajna gra, dużo walk, gra spodoba się osobą które lubią walczyć, ma trochę wątków chorrorystycznych.

Niestety Batman jeszcze przede mną. Po upgradzie kompa czyli nie za szybko.

Conquest napisał:

Pokemon 4ever <3

Miałem na myśli inne gry. Poki każdy tu zna.

Kolejna porcja od kowiego:

Fable - póki co miałem przyjemność tylko z pierwszą częścią. Ale gra jest przyjemna i nie nudzi. Fani RPG-Action będą zadowoleni. Druga część wyszłą tylko n X360 a trzecia nie zgarnia takich dobrych ocen.

Prince Of Persia - póki co miałem przyjemność z trylogią PoPa ale jest ona na prawdę dobra. Jak lubisz skakać, walczyć oraz proste łamigłówki możesz spróbować.

Kolejne gry będą po waszych postach. I dyskutujta.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków materace janpol Ostrovit A-AKG 200g