Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#31 2012-06-17 17:10:11

adrian190282

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Przygoda adraina

-Charmander musisz to wygrać. Wiem że nie masz póki co ataków które by były efektywne na przeciwnika. Musisz spróbować jeszcze raz go poparzyć ogonem bo to na niego dobrze podziała. Daj z siebie wszystko. Walcz do końca! - mówię do mojego pokemona.


[Wezmę sobie twoje słowa do serca xDD, postaram się dłużej pisać.

Offline

 

#32 2012-06-17 17:14:53

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Przygoda adraina

Lepiej. Dużo lepiej. Staraj się nie ograniczać do jednej czynności. Zawsze możesz też nakazać natychmiastowy odskok od przeciwnika lub symulację ataku. Ogólnie jeszcze wyjdą z Ciebie gracze. Poza tym jak zaczniesz pisać w ten sposób będziesz miał większe szansę na turnieju.
___________________________________________________
Charmander wziął sobie twoje słowa do serca i perfekcyjnie wykonał atak. Co więcej trafił w głowę Bellsprouta co spowodowało krytyczne obażenia. Przecinik ledwo co trzyma się już na nogach(gałązkach).
Charmander:
HP:25%
Stan:zmęczony, otruty, przejawia zapał.

Bellsprout
HP 10%
Stan: Poparzony,zmęczony.

Offline

 

#33 2012-06-17 18:07:48

adrian190282

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Przygoda adraina

-Charmander użyj Growl, może się troszkę przestraszy. Biegnij prosto na niego, przeskocz go i spróbuj drapnąć od tyłu, lub walnąć go ogonem gdy będziesz nad nim. - mówię do mojego startera uradowany jego udanym atakiem.
Widziałem że przeciwnik już nie daje rady. Był zmęczony i słaby...

Offline

 

#34 2012-06-17 19:14:12

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Przygoda adraina

Akcja à la Anakin Skywalker
_____________________________
Bellsprout upadł przy wyskoku. Charmander ledwo trzyma się na nogach. Masz okazję by złapać swojego pierwszego Pokemona. Tylko czy Bellsporut jest wystarczająco dobry by do Ciebie dołączyć?

Offline

 

#35 2012-06-18 17:27:37

adrian190282

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Przygoda adraina

-Nie ważne czy jest odpowiednio silny - mówię do siebie - to się okaże. Najwyżej go sprzedam(xD).-
-Pokeball leć!- krzyczę i rzucam pokeball'a.
-Charmander pilnuj w razie gdyby nie złapał się i próbował uciec.- mówię do mego poka.

Offline

 

#36 2012-06-18 17:43:12

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Przygoda adraina

Pokemon wszedł nie robiąc żadnych oporów. Wypadałoby teraz wyleczyć pokemony i ruszyć w dalszą podróż. Tylko czy dalej będziesz szukał przygód na Polu czy wybierzesz inne miejsce? W razie tego drugiego napisz że kończysz tripa. W razie pierwszej opcji wylecz poki i napisz co robisz dalej.

Offline

 

#37 2012-06-18 20:08:57

adrian190282

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Przygoda adraina

Kończę Przygodę na polu i wyruszam w Las. xDD

Offline

 

#38 2012-06-19 16:48:07

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Przygoda adraina

Zapraszam najpierw do PC a potem do założenia tematu w lesie.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków materace janpol Ostrovit A-AKG 200g