Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#31 2012-06-13 16:17:27

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Xarder - Podróż przez Las

-Więc go zmusimy!
-Key przeskakuj z drzewa na drzewo aż do wodopoju!Gdy będziesz przy nim to podpal drzewo, najlepiej jakieś osamotnione i zacznij je pchać w stronę wodopoju, gdy drzewo wpadnie do wodopoju powinno stworzyć falę która może dojdzie do tunelu! Mam nadziej, że to się uda.


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#32 2012-06-13 16:38:52

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Xarder - Podróż przez Las

Chimchar patrzy na Ciebie głupkowato.
Właśnie do Ciebie dotarło ojak pokemon mógł zrozumieć twoje polecenia:
Najpierw każesz mu podpalić drzewo. Następnie w jakiś sposób je ściąć i poturlać do wodopoju. Następnie Keygan ma się narazić na uderzenie wodną falą by zalać dół Sandshrewa? Coś nie ten teges chyba wymyśliłeś.

Sandshrew przestał się chować. Wyszedł spod ziemi ciekawy co kombinujesz. Do tego jest na tyle daleko że Keygan nie dosięgnie go zapewne Flamethrowerem nie dając mu szansy uniku.

Offline

 

#33 2012-06-13 16:47:16

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Xarder - Podróż przez Las

-Tak, Tak to było wręcz Debilne..
-Sandshrew wyszedł! Key znowu postaraj się wyjść na drzewo, i zacznij skakać z drzewa na drzewo by znaleźć się jak najbliżej Sanshrewa. Gdy będziesz koło niego, to nie schodź z drzewa, tylko skocz w górę i z góry zaatakuj Miotaczem Płomieni! Do boju!


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#34 2012-06-13 16:50:58

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Xarder - Podróż przez Las

Sandsrewa ciekawie oglądał pokaz skakania twojego Pokemona. Kiedy zobaczył że ten na niego wyskakuje już miał się zakopać lecz nie zdążył. Małpka nie pozwoliła mu na to serwując mu dawkę płomienia. Widać ze Sandsrew mocno odczuł ten atak. Niestety Chmichar jest już zmęczony. To ciągłe skakanie nie działa zbyt dobrze na jego kondycję. Poza tym użył bardzo silnego ataku. Nie wiem czy nie zbyt silnego na jego możliwości.
Keygan
HP:100%
Stan: Zmęczony ale chce dalej walczyć. Widać że nie odpuści.

Sandshrew:
HP:55%
Stan: Poparzony i zaskoczony siłą ataku twojej małpki.

Offline

 

#35 2012-06-13 16:54:04

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Xarder - Podróż przez Las

-Key przepraszam, że cie wymęczę.ale zemną nie ma łatwo!
-Użyj Leer i zacznij go drapać w brzuch nie w plecy! Bo jego plecy są bardzo twarde!

Ostatnio edytowany przez Xarder (2012-06-13 16:54:20)


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#36 2012-06-13 16:58:27

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Xarder - Podróż przez Las

Sandshrew zwinął się w kulkę* i przeturlał się na twojego Pokemona. Przypomina to trochę Rollout ale bardziej nieporadny. Keygan chciał uniknąć tego ataku ale niezbyt mu się to mogło powieźć w tym stanie. Próbował odwdzięczyć się Sandshrewowi używając Scratcha lecz ten cały czas był w formie kulki i nie odczuł ataku.

Keygan
HP:85%
Stan: Zmęczony ale chce dalej walczyć. Wkurzony. Gotowy zrobuć wszystko by wygrać.

Sandshrew:
HP:55%
Stan: Zwinięty w kulkę. Pewny siebie że nic mu nie zrobisz.

*coś à la Sonic. Jeśli miałeś okazję kiedyś grać w niebieskiego jeża to złapiesz o co mi chodzi.

Offline

 

#37 2012-06-13 17:04:38

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Xarder - Podróż przez Las

-Zrobisz wszystko by wygrać!?
-To wyzwól w sobie furię! Albo nawet pożar!Pozwól sobie uwolnić swój gniew! Zniszcz go, nie okazuj litości!
Użyj miotacza płomieni by podgrzać podłoże na którym jest Sanshrew! Gdy się od zwinie( xd) To atak Drapaniem!


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#38 2012-06-13 18:51:58

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Xarder - Podróż przez Las

Sandshrew bardzo się przestraszył jak usłyszał rozkaz który brzmiał:
"Zniszcz go, nie okazuj litości!"
Pokemon Pancernik zaczął zwiewać.
Keygan posłuchał się siebie. Napalił się na tą walkę i wyzwolił pożar. Niestety nie zaatakował Sandshrewa. Pokemon stracił nad sobą panowanie. Zaczął podpalać drzewa i atakować stworki przy wodopoju. Początkowo przyjazny pojedynek zmienił się w tragedię. Zaczeły płonąć pobliskie drzewa.
Musisz coś zrobić i to szybko.

Offline

 

#39 2012-06-14 14:16:24

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Xarder - Podróż przez Las

-Key nie, nie! Powinienem to przewidzieć!Przestań słyszysz mnie!
Bez względu na niebezpieczeństwo szybko podbiegłem do chimchara i zacząłem go ściskać.
-Uspokój się proszę!


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#40 2012-06-14 14:29:04

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Xarder - Podróż przez Las

Keygan słysząc twoje słowa niezbyt się uspokoił. Wkurzył się jeszcze bardziej. Kiedy pokonałeś połowę odległości coś zagrodziło Ci drogę. Był to Scizor a obok niego stał chłopak który cię tu przyprowadził.
-No "mały" zawiodłeś mnie. Musiałem pozwolić Scytherowi przez Ciebie ewoluować. Zostaw to mi.
Chłopak pomimo że jest niewiele starszy nazwał Cię "małym".Może to przez to nieodpowiedzialne zachowanie? W rękach miał kolejne dwie kulki. Wypuścił z nich Charizarda i Seismitoada.
Charizard zajął się ratowaniem Pokemonów które nie zdążyły uciec a Seismitoad gasił pożar.
Scizor pomimo poczwórnej słabości typów stoczył zwycięską walkę z twoim Chimcharem. Wymagała ona jednak poświęcenia od Pokemona ponieważ ma teraz bardzo poparzone szczypce. Las również ucierpiał ale dzięki szybkiej interwencji straży pożarnej udało się uniknąć większych szkód.
Chimchar leży nieprzytomny na ziemi.

Offline

 

#41 2012-06-15 14:05:50

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Xarder - Podróż przez Las

-Przepraszam Harry, za bardzo żądałem wygranej i przez to zniszczył as! I to tylko dla jakiegoś durnego sandshrewa!
-Wybaczysz mi to?

Powiedziałem do Harrego. Odwracam się i mówię do Straży
-Panie Strażaku, zapłacę za wszystkie szkody! Obiecuje!

Odwracam się do Keygana
-Keygan nie martw się wyleczę cię!
Keygan wrócił do PokeBalla


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#42 2012-06-15 14:11:01

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Xarder - Podróż przez Las

-Musisz bardziej uważać. Pożar to niebezpieczna umiejętność. Ja bym radził nigdy jej nie używać. Może Ci się wydawać że twój Pokemon ją opanował ale zawsze może stracić nad sobą panowanie. A nie zawsze znajdzie się ktoś kto mógłby pomóc w krytycznej sytuacji.Tym razem byłem to Ja! A teraz leć wyleczyć malca. Scizor trochę go poturbował. Ja spadam, zaraz zbiegną się media i ktoś może mnie poznać. - Powiedział Harry i dosiadł Charizarda.
-Powodzenia i uważaj na siebie! Zawołał i Charizard wystartował.
Następnie podszedł do Ciebie strażak i powiedział:
Mówisz że zapłacisz? Pieniądze nie odbudują lasu. Obiecaj że nie dopuścisz by sytuacja się powtórzyła!

Offline

 

#43 2012-06-15 14:36:44

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Xarder - Podróż przez Las

-Nie, nigdy do tego nie dopuszczę, już nigdy nie każe Chimcharowi tak się poświęcać!
Ale ja muszę już iść, chyba że mnie pan nie wypuści..

Ze spuszczoną głową pobiegłem, w stronę PC


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#44 2012-06-15 17:10:36

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Xarder - Podróż przez Las

-Puszczę Cię! Ale żeby mi był to ostatni raz. I obiecaj jakoś pomóc lasu. Jak nie dzisiaj to kiedy indziej. Kiedy zobaczysz kogoś w potrzebie to mu pomóż. Tak zadośćuczynisz swój błąd. - powiedział od CIebie strażak i kazał ci zmykać.

Jak chcesz wyleczyć poki to zapraszam do stosownego tematu.

Offline

 

#45 2012-06-17 10:43:05

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Xarder - Podróż przez Las

Wychodzę z PC
-No key..Trochę przekombinowałem przy tej walce i za to cię przepraszam..Wybaczysz mi?


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfotobudka na wesele Poznań filtr biologiczny skandia produkty