Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-06-07 22:15:40

Felix99

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 206
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Charizard

Event Euro 2012

Event polegał by na tym, że odbyło się losowanie drużyn dwu osobowych. Gdy drużyny zostały by juz wylosowane było by losowanie która drużyna z którą walczy. W grupie były by cztery druzyny z tego dwie wyjdą z grupy(czyli tak jak na Euro 2012) np. drużyna X walczyła by z drużyną Y i tutaj najlepiej tutaj było by aby że gracz A z drużyny X walczy z graczem B z drużyny Y no i gracz C z druzyny X walczył by z graczem D drużyny Y. Gdy juz rostrzygnie się które dwie drużyny wyjdą z grupy walczą ze zwycięzcami z innej grupy(w drugiej grupie tekie same zasady jak w grupie piwrwszej). Powiedzmy, że z grupy pierwszej wyszły by druzyny Y i X a z grupy drugiej druzyny  T i R. Druzyna która wyjdzie z grupy pierwszej jako lider grupy będzie walczył z druzyną która wszyła by z grupy drugiej na drugim miejscu a pozostałe dwie drużyny odwrotnie. No i dwie drużyny, które wygrały swoje walki przechodą do finału a tam już nie muszę już tłumaczyć. Po prostu która drużyna wygra wygrywa event i Administracja daje obydwu graczom drużyny nagrodę, a sponsorem nagrody będzie Administracja która sama wymyśli jakie będą nagrody. I jest jeden problem bo nie wiem jak zrobić  aby kto jakie miał pokemony myślałem żeby kazdy uczestnik wylosował jedno poka z typu ognistego itd.


Co o tym sądzicie?

Ostatnio edytowany przez Felix99 (2012-06-07 22:16:30)

Offline

 

#2 2012-06-10 21:28:46

LUGIA

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-05-04
Posty: 55
Punktów :   
Wiek: 16lat
Ulubiony pokemon: Lugia

Re: Event Euro 2012

tak

Offline

 

#3 2012-06-10 21:42:19

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Event Euro 2012

Jest to bardziej jakiś pomysł na turniej niż na Event piłkarski.
Ogólnie to jest w miarę okiej. Tylko skoro w drużynie ma być dwóch graczy to lepiej zrobić dwuwalkę. Dwóch na dwóch.
Co do Pokemonów używanych przez graczy to proponuję żeby każdy gracz miał Pokemona takiego samego typu. Najlepszy byłby typ normalny.

A co do Eventu na Euro to proponuję:
1)turniej w piłkę na kurniku
2)lub quiz na temat Euro 2012.
Na typowanie jest już za późno moim zdaniem. Chyba żebyśmy typowali zwycięzcy meczy.

Offline

 

#4 2012-06-10 21:49:05

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Offline

 

#5 2012-06-10 21:51:13

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Event Euro 2012

Jest już po pierwszych meczach więc to trochę bez sensu by typować kto wyjdzie z grupy. Zanim to ogarniemy to będzie jeszcze później. Możemy potypować wyniki zamiast tego. Lub zwycięzcy meczów.Lub poczekać na zakończenie fazy grupewej i wytypować drużyny które dojdą do półfinału i finału.

Offline

 

#6 2012-06-11 12:04:25

 Xarder

Mistrz Gry

18635371
Skąd: U niego ta moc?!
Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 159
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Le Haxorus
Główny rywal w grze: Na razie brak

Re: Event Euro 2012

Fajne pomysł ( Chodź nie przeczytałem całego )Jest tylko jeden problem..Co z tym Turniejem Legend ?
Nie może odbywać się w tym samym czasie..


Moje KG

Moje prace

My heart is White

Offline

 

#7 2012-06-11 17:13:32

Felix99

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 206
Punktów :   
Wiek: 12
Ulubiony pokemon: Charizard

Re: Event Euro 2012

Kowalt dobrze mówi, bo na typowanie jest już za późno. Za nami już 6 meczy!

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków materace janpol Ostrovit A-AKG 200g