Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-06-06 22:17:23

 Klemens

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Butterfree

W pogoni za Petilil'em

Od razu po wyjściu z labolatorium udaję się na jakieś pole/łąke. Mam nadzieje znaleźć tu Petilil'a gdyż bardzo lubię tego stworka. Jestem bardzo podekscytowany. Zaczynam swoją prawdziwą przygodę pokemon!

Offline

 

#2 2012-06-07 00:37:48

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: W pogoni za Petilil'em

W chodząc na pole zauważasz że świat Pokemon to wspaniałe miejsce pełne przeróżnych stworków czekających na to by ktoś je Złapał!
Wędrując przez pole i wypatrując Petilil'a przebiega koło ciebie kilka Poke-Stworków na które niezwracasz większej uwagi. Idąc dalej zauważasz jak Ivysaur wygrywa swoją walkę z Glameow (Najprawdopodobniej ta walka była ciężka albo Ivysaur walczy już kolejną walkę podrząd Bo wygląda na bardzo Wyczerpanego).
Zwycięzca gdy zobaczył że go obserwujesz podbiegł do ciebie i Powiedział po swojemu że wyzywa cię na Walke!

Ps. Ivysaur wygląda na bardzo wyczerpanego i żądnego walki!

Offline

 

#3 2012-06-07 22:14:23

 Klemens

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Butterfree

Re: W pogoni za Petilil'em

Staję do walki. Nie boję się. Widzę że jest wyczerpany. Wypuszczam moją Chike z pokeball'a i mówię do niej:
-Ivysaur to mocny pokemon. Jest po evolucji. Zmniejsz jego atak growlem i przygotuj się na unik. Poprowadzimy walkę techniką deffensywną i kontratakami.

Offline

 

#4 2012-06-08 01:08:06

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: W pogoni za Petilil'em

Atak Ivysaur'a zmniejsza się. Ivysaur przystępuje do ataku za pomocą Poisonpowder lecz nietrafia bo Chikorita robi bardzo dobry unik i czeka na twoje dalsze polecenia!

Chikorita:

HP- 100%
Stan- Trochę zmęczona

Ivysaur:
HP- 55%
Stan- Zmęczony, Poobijany (To z poprzednich walk)

Offline

 

#5 2012-06-09 16:58:33

 Klemens

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Butterfree

Re: W pogoni za Petilil'em

Szybko po ataku Ivysaura krzyczę do mojego pokemona:
-Pięknie! A teraz szybki kontratak Tackle.

Offline

 

#6 2012-06-09 23:10:41

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: W pogoni za Petilil'em

Ivysaur ze względu na to że jest większy od twojego pokemona prawie nieodczuwa bulu po ataku!
Wrogi pokemon po ataku odrazu atakuje w stronę twojego za pomocą Vine Whip co chwyta i oplątuje twojego pokemona!

Chikorita:

HP- 95%
Stan- Trochę bardziej zmęczona, Niema możliwości ruchu po przez Pnącza

Ivysaur:
HP- 45%
Stan- Zmęczony, Poobijany, Mało sił

Offline

 

#7 2012-06-09 23:18:15

 Klemens

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Butterfree

Re: W pogoni za Petilil'em

Nie wiem co robić, nie mam pomysłu.
-Chikorita użyj Growl i spróbuj się uwolnić od jego pnączy. Dasz radę. Musisz być wytrzymała. Jedynym sposobem na pokonanie go są kontrataki, uniki i trzymanie niedużej odległości od niego. Wtedy łatwo unikniesz kolejnych ataków.-Krzyczę do mojego pokemona.

Offline

 

#8 2012-06-09 23:34:26

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: W pogoni za Petilil'em

Chikorita z trudem użyła Growl i niedała rady się uwolnić!
Ivysaur podrzucił twoim pokemonem w górę i zaatakował Razor Leaf który idealnie trafił twojego pokemona po ataku twój pokemon z wielką siłą uderzył w ziemię!

Chikorita:

HP- 50%
Stan- Zmęczona, Bardzo Poobijana, Leży na ziemi

Ivysaur:
HP- 45%
Stan- Zmęczony, Poobijany, Mało Sił

Offline

 

#9 2012-06-09 23:42:27

 Klemens

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Butterfree

Re: W pogoni za Petilil'em

Jestem bardzo wstrząśnięty zaistniałą jego czuły punktsytuacją. Chyba przeceniłem swoje siły. Nie powinienem walczyć z tym Ivysaurem. Myślałem nad ucieczką ale nie mogłem.
-Chikorita nie poddawaj sie. Wstawaj. Szybko Growl i przygotuj się do uniku. Potem szybki kontratak. Uderz go Tacklem w głowę lub jegoo ''cebulę" na plecach.- nie wiedziałem czy ta "cebula" to słaby punkt przeciwnika, ale próbowałem wszystkich możliwych opcji.

Offline

 

#10 2012-06-10 00:04:41

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: W pogoni za Petilil'em

Chikorita z trudem wstała i użyła Growl poczym ruszyła do ataku za pomocą Tackle i zgodnie z poleceniem trafiła go w Kwiat/Cebulke co zadało przeciwnikowi większe obrazenia! W momencie ataku w stronę Kwiata przeciwnika wydzielił się z niego PoisonPowder (Trujący
Proszek) co zatruło twojego pokemona!!

Chikorita:

HP- 45%
Stan- Zmęczona, Bardzo Poobijana, Zatruta!

Ivysaur:
HP- 30%
Stan- Zmęczony, Bardziej Poobijany, Bardzo Mało Sił

Offline

 

#11 2012-06-10 00:13:44

 Klemens

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Butterfree

Re: W pogoni za Petilil'em

-Chikorita, nic ci się nie stanie. Hamuj ból. Wytrzymaj. Postaraj się. Wykończ przeciwnika do końca. Biegnij na niego jak do Tackle, użyj Growla przed startem. Omiń go i uderz go bokiem ciała. Staraj się trafić tak jak przedtem. Jeżeli wygrasz... Liczę na Ciebie.

Offline

 

#12 2012-06-10 11:20:13

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: W pogoni za Petilil'em

Słońce wyszło za chmur i teraz Bardzo mocno świeci.
Chikorita użyła Growla potem suszyła z atakiem Tackle i zgodnie z twojim poleceniem uderzyła Ivysaur'a w bok jednek on nawet się niebronił! Przeciwnik niekontratakował ponieważ zaczął ładować Solarbeam!!

Chikorita:

HP- 40%
Stan- Zmęczona, Bardzo Poobijana, Zatruta!

Ivysaur:
HP- 15%
Stan- Zmęczony, Bardzo Poobijany, Bardzo Mało Sił, Ładuje atak!

Offline

 

#13 2012-06-10 12:45:40

 Klemens

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Butterfree

Re: W pogoni za Petilil'em

-Uważaj! Przeciwnik ładuje specjalny atak. Musisz go szybko pokonać!! Jeśli uda mu się go na tobie wykonać-Krzyczę do mojej zatrutej Chikority-Szybko użyj Withdraw i szybko zaatakuj Tacklem. Spróbuj jeszcze raz uderzyć w to samo miejsce. Jeśli zdążysz go uderzyć zanim załaduje Solarbeam to wygramy!

Offline

 

#14 2012-06-10 19:34:33

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Re: W pogoni za Petilil'em

Twoj Chikorita niezna i nigdy niepozna Withdraw!
Chikorita zakłopotała się i niewiedziała do końca co ma zrobić i w tym momencie Ivysaur Solarbeam!! Twój pokemon niemiał szansy na unik i Mocno obrywa Twój pokemon Mdleje!!
Ivysaur po walce podziękował i sobie poszedł!

Co teraz zamierzasz?

Offline

 

#15 2012-06-10 19:37:44

 Klemens

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiony pokemon: Butterfree

Re: W pogoni za Petilil'em

Kończę przygodę na łące. Biorę Chikoritę i idę do PokeCenter.

Można zamknąć tripa.

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfotobudka na wesele Poznań filtr biologiczny skandia produkty